Arifiye’nin sıkıntıları Başkan Toçoğlu’na anlatıldı

Ak Parti Arifiye İlçe grubu İlçe Başkanı Ali Başar Başkanlığında Meclis Üyeleri Serdar Yener,Serkan Çarktan,Mehmet Erhan Çetin,Muharrem Yavuz, İlçe Başkan yardımcısı Veysel Ünlü,Yerel yönetimler başkanı Cebrail Cengiz,Kadın Kolları Başkanı Serap Yıldız ve Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can Tanç ile birlikte Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu ziyaret ederek Arifiye’nin tüm sorunlarını ilettiler. AK Parti Arifiye […]

 Arifiye’nin sıkıntıları Başkan Toçoğlu’na anlatıldı

21.09.2018 - 12:40

Güncelleme : 21.09.2018 - 14:44

Ak Parti Arifiye İlçe grubu İlçe Başkanı Ali Başar Başkanlığında Meclis Üyeleri Serdar Yener,Serkan Çarktan,Mehmet Erhan Çetin,Muharrem Yavuz, İlçe Başkan yardımcısı Veysel Ünlü,Yerel yönetimler başkanı Cebrail Cengiz,Kadın Kolları Başkanı Serap Yıldız ve Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can Tanç ile birlikte Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu ziyaret ederek Arifiye’nin tüm sorunlarını ilettiler.

AK Parti Arifiye İlçe Teşkilatı ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Arifiye’ye değer katacak ve vatandaşlarımızın mutlu bir şekilde vakit geçirmelerini sağlayacak Arifiye Park’ı tamamladık. Kısa süre içerisinde açılışını gerçekleştireceğiz. Bölgenin en büyük hali olma özelliği taşıyan Toptan Sebze ve Meyve Hali Kompleksini de ilçemizin sınırları içerisinde inşa ediyoruz. Karaaptiler ve Türkçaybaşı mahallelerini birbirine bağlayacak köprümüz ise açılış için gün sayıyor. İnşallah Arifiye’ye yatırımlarımız devam edecek” dedi.

İlçe Başkanı Ali Başer ise yatırımlar dolayısıyla Başkan Toçoğlu’na teşekkür etti.

Hizmet teşekkürü
AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Ali Başer, “Arifiye İlçe Teşkilatı olarak Büyükşehir Belediyemizin ilçemizde gerçekleştirmiş olduğu başarılı projeler için teşekkür ziyaretinde bulunmak istedik. Hamdolsun bugün Arifiyemiz Büyükşehir’in yapmış olduğu çalışmalar neticesinde daha yaşanabilir ve daha yeşil. Teşkilat olarak Mart ayında gerçekleşecek yerel seçimler için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah Arifiye partimize yerel seçimlerde gereken desteği fazlasıyla sunacak” dedi.

Yeni projeler
Başkan Toçoğlu, “Arifiye’de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Büyükşehir’in hizmet elini 16 ilçemize ulaştırıyoruz. Arifiye şehir merkezine yakın olan ve her geçen gün gelişen bir ilçemiz. Bizde Arifiye’nin bu gelişime kayıtsız kalmıyor gerekli projeleri bir bir hayata geçiriyoruz. İlçeye değer katacak ve vatandaşlarımızın bir arada huzurlu, mutlu vakit geçirmelerini sağlayacak Arifiye Park’ı tamamladık. İnşallah kısa süre içerisine açılışını gerçekleştireceğiz” diye belirtti.

Çalışmalar devam ediyor
Toçoğlu, “Bölgenin en büyük hali olma özelliği taşıyan Toptan Sebze ve Meyve Hali Kompleksini de Arifiye ilçemizin sınırları içerisinde inşa ediyoruz. İnşallah yeni hal kompleksimiz ulaşım kolaylığı ve konumu itibariyle sektöre büyük katkılar sunacak. Ayrıca yine ilçemiz mahalleleri olan Karaaptiler ve Türkçaybaşı’nı birbirine bağlayacak olan 65 metre uzunluğa 17 metre genişliğe sahip köprümüz açılış için gün sayıyor. Büyükşehir Belediyesi olarak ilçelerimize yatırımlarımız devam edecek” dedi.

İlçe Teşkilatından yapılan açıklamada ziyarette, İlçemizin acil ihtiyacı olan Asfalt,Fen lisesi yanından Eski Topçu alayı yanı ve Tank palet fabrikası arkasından terminale kadar gicedek olan yeni yapılan ve son aşamaya gelinen yeni yol ve Bulvar.Arifiye park’ın son durumu,Ulaşım,Köyler bölgesinde Arifiye Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesinin Sakarya Nehri üzerinde yaptığı köprünün son durumu ve diğer meseleler görüşüldüğü belirtildi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın