Arifiye Muhtarlar Derneği 2.Olağan Kongresi gerçekleşti

Arifiye Muhtarlar Derneği 2.Olağan Kongresi bugün gerçekleşti.İlçemiz Kültür Merkezinde gerçekleşen olağan Kongreye Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu,Ak Parti Arifiye İlçe BAşkanı Ali Başar,Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem,Fedarasyon Başkan Yardımcısı Kadir Erkaya,Federasyon Sekreteri Ayşe Bahar Tunalı,Serdivan Muhtarlar Dernek Başkanı Muhtar Fikret Can,Erenler Muhtarlar Dernek Başkanı Şaban Süleyman,Sapanca Muhtarlar Dernek Başkanı Tolunay Kösemen,Arifiye İlçe Mahalle Muhtarları […]

 Arifiye Muhtarlar Derneği 2.Olağan Kongresi gerçekleşti

22.09.2018 - 18:41

Güncelleme : 23.09.2018 - 14:07

Arifiye Muhtarlar Derneği 2.Olağan Kongresi bugün gerçekleşti.İlçemiz Kültür Merkezinde gerçekleşen olağan Kongreye Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu,Ak Parti Arifiye İlçe BAşkanı Ali Başar,Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem,Fedarasyon Başkan Yardımcısı Kadir Erkaya,Federasyon Sekreteri Ayşe Bahar Tunalı,Serdivan Muhtarlar Dernek Başkanı Muhtar Fikret Can,Erenler Muhtarlar Dernek Başkanı Şaban Süleyman,Sapanca Muhtarlar Dernek Başkanı Tolunay Kösemen,Arifiye İlçe Mahalle Muhtarları da katıldı.

 

Arifiye Muhtarlar Derneği 2. Olağan Genel Kurulunda başkanlığa tekrar aday olarak tek liste ile seçime giren mevcut Başkan Ahmet KAYMAKÇI, Genel Kurula iştirak eden Muhtarların tamamının oy birliği ile Başkanlığa tekrar seçilerek Güven Tazeledi.

Arifiye Muhtarlar Derneğinin 2015 yılından itibaren gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında katılımcılara bilgi veren Dernek Başkanı Ahmet Kaymakçı; derneğin kuruluş aşamasından bugüne kadar maddi manevi her türlü desteği derneklerinden esirgemeyen Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’ ya teşekkür ederek günün anısına plaket ve çiçek takdim etti.
Birlik Beraberliğimiz Hız Kesmeden Devam Edecek
Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanlığına yeniden seçilerek güven tazeleyen Ahmet KAYMAKÇI’yı tebrik ederek kendisine ve yeni yönetimine başarılar dileyen Arifiye Belediye Başkanı İsmail KARAKULLUKÇU, “Arifiye Muhtarlar Derneğinin 2.Olağan Kongresinin hayırlara vesile olmasını diliyorum. İlçemizde muhtarlar derneğinin kurulduğu günden itibaren muhtarlarımızla birlikte çok güzel bir uyum yakaladık, birlik ve beraberlik içerisinde bir bütün olarak çalışmalarımızı yürüttük. Muhtarlarımız bizim gözümüz kulağımız, mahallelerinde ikamet eden halkımızın taleplerini ve mahallelerimizin ihtiyaçlarını bize iletmede bizim en büyük destekçimiz. İlçemizde muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın taleplerini en üst düzeyde yerine getirmeyi, her zaman elimizden gelenin en iyisin yapmayı ve bu anlamda elimizdeki imkanlar nispetinde hemşehrilerimizin memnuniyetini ön planda tutmayı şiar edindik. Bu vesile ile Arifiye Muhtarlar Derneğinin 2.Olağan Genel Kurulunda görevlerini devreden muhtarlarımıza teşekkür eder, yeni yönetim kurulunda görev alan muhtarlarımıza başarılar dilerim” dedi.

Arifiye Muhtarlar Dernek Başkanlığına yeniden seçilen Hanlı Merkez Mahalle Muhtarı Ahmet Kaymakçı;’Bugün 2.cisini gercekleştirdiğimiz Arifiye Muhtarlar Derneği olağan genel kuruluna katılan misafirlerimize bizi tekrar göreve layık gören tüm mutarlarıma,şahsım ve yönetimim adına tesekkür eder saygılarımı sunarım.’dedi

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın