Büyükşehir öğrencileri karşılıyor

Büyükşehir öğrencileri karşılıyor Büyükşehir Belediyesi Sakarya Üniversitesi ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’ni kazanan öğrencileri karşılıyor. Kasımoğlu, “Açtığımız stantlarda Büyükşehir Belediyemizin hizmetlerini ve şehrimizin tanıtımını yapıyoruz. Şehirdeki sosyal donatı alanlarından; eğitim, kültür ve sanat merkezlerine kadar birçok önemli noktayı öğrencilerle paylaşıyoruz” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü Çözüm Masası Birimi Sakarya Üniversitesi’ni ve Sakarya […]

 Büyükşehir öğrencileri karşılıyor

24.09.2018 - 16:59

Güncelleme : 24.09.2018 - 16:59

Büyükşehir öğrencileri karşılıyor
Büyükşehir Belediyesi Sakarya Üniversitesi ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’ni kazanan öğrencileri karşılıyor. Kasımoğlu, “Açtığımız stantlarda Büyükşehir Belediyemizin hizmetlerini ve şehrimizin tanıtımını yapıyoruz. Şehirdeki sosyal donatı alanlarından; eğitim, kültür ve sanat merkezlerine kadar birçok önemli noktayı öğrencilerle paylaşıyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü Çözüm Masası Birimi Sakarya Üniversitesi’ni ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’ni kazanarak şehre gelen öğrencileri her sene olduğu gibi bu sene de yalnız bırakmadı. Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde açılan stantlarda öğrencilere şehir hakkında önemli bilgiler verildi.

Sakarya’yı tanıtıyoruz
Yeni gelen öğrencilerin yanında olduklarını dile getiren Çözüm Masası Koordinatörü Ömer Kasımoğlu, “Açtığımız stantlarda Büyükşehir Belediyemizin hizmetlerini ve şehrimizin tanıtımını yapıyoruz. Hazırlanan şehir tanıtım kitapçıklarını, not defterlerini, kalemleri ve broşürleri öğrencilere takdim ediyoruz. Su aboneliği konusunda da bilgilendirmelerde bulunuyoruz. Şehirdeki sosyal donatı alanlarından; eğitim, kültür ve sanat merkezlerine kadar birçok önemli noktayı öğrencilerle paylaşıyoruz. 7/24 bize ulaşabilecekleri ‘Alo 153’ Çözüm Masası hattımız sayesinde vatandaşlarımıza ve yeni gelen öğrencilerimize hizmet veriyoruz. İnşallah Sakarya Üniversitesi’nde tanıtım çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın