Teşkilat Başkanı Kandemir’den Ak Parti İl teşkilatına yoklama

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Marmara Bölge Koordinatörü Mustafa Köse Sakarya’ya gelerek ilçe başkanları ve il yöneticileri ile toplantı yaptı. Kandemir’in partililerle istişaresinin yanı sıra uyarılarda da bulunduğu öğrenildi. Ziyaret etti AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Marmara Bölge Koordinatörü ve Antalya Milletvekili Mustafa Köse ve beraberindeki heyet […]

 Teşkilat Başkanı Kandemir’den Ak Parti İl teşkilatına yoklama

24.09.2018 - 12:57

Güncelleme : 24.09.2018 - 12:57

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Marmara Bölge Koordinatörü Mustafa Köse Sakarya’ya gelerek ilçe başkanları ve il yöneticileri ile toplantı yaptı. Kandemir’in partililerle istişaresinin yanı sıra uyarılarda da bulunduğu öğrenildi.

Ziyaret etti

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Marmara Bölge Koordinatörü ve Antalya Milletvekili Mustafa Köse ve beraberindeki heyet ile AK Parti Sakarya İl Başkanlığını ziyaret ederek parti yöneticileri ve ilçe başkanları ile bir araya geldi. Yerel seçimler öncesinde illeri ziyaret ederek teşkilatlar ile bir araya gelen Kandemir’in, partililerle yerel seçimler hakkında istişare ve değerlendirmelerde bulunurken bazı konularda uyarılar yaptığı da öğrenildi.

Zafer müjdesi

Kandemir’in ziyaretini sosyal medya üzerinden AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Yerel seçimler öncesinde yaptığımız bu önemli toplantının verimli çıktılar sağlayacağına inanıyorum. Teşkilatımızın samimiyeti, heyecanı ve coşkusu yeni bir zaferi müjdeliyor” ifadelerini kullandı.

sakaryayenigun.com.tr

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın