Süslü Kadınların Etkinliği

Sakaryalı “Süslü kadınlar”, “Dünya Otomobilsiz Kentler Günü’nde ‘arabadan in bisiklete bin’ farkındalığı için küçük bir şehir turu yaptı. AKM önünde başlayan tur Kentpark’ta sona erdi. Şehir turu attılar Süslü Kadınlar Bisiklet Turu, etkinliği her yıl Avrupa Hareketlilik Haftası ve Dünya Otomobilsiz Kentler Günü kapsamında, süslenip AKM önünde toplanan grup farkındalık yaratmak için şehri turladı. Süslü […]

 Süslü Kadınların Etkinliği

25.09.2018 - 12:28

Güncelleme : 25.09.2018 - 12:28

Sakaryalı “Süslü kadınlar”, “Dünya Otomobilsiz Kentler Günü’nde ‘arabadan in bisiklete bin’ farkındalığı için küçük bir şehir turu yaptı. AKM önünde başlayan tur Kentpark’ta sona erdi.

Şehir turu attılar

Süslü Kadınlar Bisiklet Turu, etkinliği her yıl Avrupa Hareketlilik Haftası ve Dünya Otomobilsiz Kentler Günü kapsamında, süslenip AKM önünde toplanan grup farkındalık yaratmak için şehri turladı. Süslü bisikletçiler trafik polislerinin eşliğinde ile AKM önünde başlayan bisiklet turu Kentpark’ta sona erdi.

Eşleriyle birlikte

Süslü kadınların ‘arabadan in bisiklete bin’ temalı farkındalık projesine katılım geçen yıllara göre daha fazlaydı. Çevredeki vatandaşlarında desteği süslü kadınları mutlu etti. Süslü kadınların bir bölümü bisiklet turu etkinliğini çocukları ve eşleriyle katıldı. AKM önünde başlayan bisiklet turu Atatürk Bulvarında tam tur yaparak Çark Caddesi istikametinden, Serdivan’a geçen Kadınlar, Kentpark’ta final yaptılar.

sakaryayenigun.com.tr

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın