Sendika Başkanı Olcay Meriç,Otokar Fabrikasındaki işçileri ziyaret etti

Türk Metal Sendikası Sakarya Şube Başkanı Olcay Meriç Otokar Fabrikasındaki işçileri ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Olcay Meriç, Şube Sekreteri Bahattin Kaya, Şube Mali Sekreteri Özcan Tanıl ve iş yeri temsilcileri ile birlikte Otokar Fabrikasındaki işçileri ziyaret etti. Altı nolu bina, bakım, tank kaynak ve tank montaj bölümlerindeki ve Boyahane, İskelet, […]

 Sendika Başkanı Olcay Meriç,Otokar Fabrikasındaki işçileri ziyaret etti

29.09.2018 - 13:55

Güncelleme : 29.09.2018 - 13:55

Türk Metal Sendikası Sakarya Şube Başkanı Olcay Meriç Otokar Fabrikasındaki işçileri ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Olcay Meriç, Şube Sekreteri Bahattin Kaya, Şube Mali Sekreteri Özcan Tanıl ve iş yeri temsilcileri ile birlikte Otokar Fabrikasındaki işçileri ziyaret etti. Altı nolu bina, bakım, tank kaynak ve tank montaj bölümlerindeki ve Boyahane, İskelet, Kamyon Binası, Son İşlem, Yedek Parça, Kalıp Aparat Bölümlerinde ki  işçileri ziyaret etti. İşçiler ile bir araya gelen Başkan Meriç ve beraberindekiler işçilerin sorunlarını dinlediler. İşçilerin sorunlarını bildiklerini belirten Meriç, çözümleri için gerekli adımları atacaklarını ifade etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın