HALUK LEVENT AÇMALAR’A GELİYOR

Sanatçı Haluk Levent 1 Ekim 2018 Pazertesi  günü saaat 10.00’da Fen Bilimleri Labaratuar açılışı için Açmalar Ortaokuluna geliyor. Van’da öğretmenlik yaptığı yıllarda sürekli elektrikleri kesilen okulu için tasarladığı rüzgâr tribünü ile Yılın Öğretmeni seçilen Mahmut Çakır, yeni görev yeri Arifiye Açmalar Ortaokulu’nun da şansı oldu. Okulun fen laboratuvarı eksiğini gidermek için destek arayışına giren Çakır’ın […]

 HALUK LEVENT AÇMALAR’A GELİYOR

30.09.2018 - 19:55

Güncelleme : 02.10.2018 - 20:05

Sanatçı Haluk Levent 1 Ekim 2018 Pazertesi  günü saaat 10.00’da Fen Bilimleri Labaratuar açılışı için Açmalar Ortaokuluna geliyor.

Van’da öğretmenlik yaptığı yıllarda sürekli elektrikleri kesilen okulu için tasarladığı rüzgâr tribünü ile Yılın Öğretmeni seçilen Mahmut Çakır, yeni görev yeri Arifiye Açmalar Ortaokulu’nun da şansı oldu. Okulun fen laboratuvarı eksiğini gidermek için destek arayışına giren Çakır’ın sesini PLAT Derneği duydu.

Mahmut Çakır’ın hayalini gerçeğe dönüştüren ve çocuklara bilimi deneyerek öğrenme şansı sunan PLAT Derneği’nin 12. Fen Laboratuvarı için tüm hazırlıklar tamamlandı. PLAT Derneği’nin 01 Ekim 2018, Pazartesi günü saat 10.00’da gerçekleştireceği Arifiye Açmalar Ortaokulu Fen Laboratuvarı açılışına ünlü sanatçı Haluk Levent katılacak.

Açılış törenine Arifiye Kaymakamı Adem Yazıcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, PLAT Derneği Yönetim Kurulu Başkanı M. İmer Özer ve Yönetim Kurulu üyeleri de katılacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın