TOÇOĞLU,’Arifiye Büyükşehirle yenilendi’

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti 70. Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’na katıldı.AK Parti 70. Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuşan Zeki Toçoğlu’Arifiye Büyükşehirle yenilendi’dedi. Toçoğlu “Arifiye ilçemize bölgenin en büyük hal merkezini inşa ediyoruz. Arifiye Park’ı kısa süre içerisinde hizmete alacağız. Arifiye’de ki köprümüzü de çok yakında hizmete alacağız. Arifiye’de 20 metre […]

 TOÇOĞLU,’Arifiye Büyükşehirle yenilendi’

30.09.2018 - 15:27

Güncelleme : 30.09.2018 - 15:27

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti 70. Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’na katıldı.AK Parti 70. Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuşan Zeki Toçoğlu’Arifiye Büyükşehirle yenilendi’dedi.
Toçoğlu “Arifiye ilçemize bölgenin en büyük hal merkezini inşa ediyoruz. Arifiye Park’ı kısa süre içerisinde hizmete alacağız. Arifiye’de ki köprümüzü de çok yakında hizmete alacağız. Arifiye’de 20 metre genişliğinde yeni bir arteri altyapısıyla kaldırımıyla ve ışıklandırmasıyla inşallah Arifiyelilere kazandıracağız.’dedi.

AK Parti 70. Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısına ilçemizden de katılım oldu.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın