Sağanak uydudan böyle görüntülendi

Sakarya’da etkili olan sağanak yağış uydudan böyle görüntülendi. Meteorolojiden alınan bilgilere göre ani gerçekleşen gök gürültülü şiddetli sağanak yağışın 19.00’a kadar etkili olması beklendiği ifade edildi. Sakarya’da akşam saatlerinde kendini gösteren sağanaklar uydu ve radarlardan görüntülendi. Meteorolojiden alınan bilgilere göre ani gerçekleşen gök gürültülü şiddetli sağanak yağışın 19.00’a kadar etkili olması bekleniyor. Yapılan açıklamada, SASKİ […]

 Sağanak uydudan böyle görüntülendi

01.10.2018 - 19:07

Güncelleme : 01.10.2018 - 19:07

Sakarya’da etkili olan sağanak yağış uydudan böyle görüntülendi. Meteorolojiden alınan bilgilere göre ani gerçekleşen gök gürültülü şiddetli sağanak yağışın 19.00’a kadar etkili olması beklendiği ifade edildi.

Sakarya’da akşam saatlerinde kendini gösteren sağanaklar uydu ve radarlardan görüntülendi. Meteorolojiden alınan bilgilere göre ani gerçekleşen gök gürültülü şiddetli sağanak yağışın 19.00’a kadar etkili olması bekleniyor. Yapılan açıklamada, SASKİ ekiplerinin sahada gerekli müdahalelerde bulunduğu belirtilirken; vatandaşların ALO 185 üzerinden SASKİ’ye ulaşabileceği belirtildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın