Sakarya Veteriner Hekimler Odası Başkanı Mustafa Yıldız kaybetti.

8 dönemdir başkanlık görevini yerine getiren Sakarya Veteriner Hekimler Odası Başkanı Mustafa Yıldız yapılan başkanlık seçimini bu sefer kaybetti. YENİ BİR SÜREÇ İlgili Haber Kaymakamımız İklim Değişikliği ve Meteorolojik Afetler Çalıştayı’na Katıldı. Toplam 206 geçerli oyun kullanıldığı seçimde yeni yönetim 20 oyluk bir farkla yeni seçimi kazandı. Yeni seçilen yönetim genç, dinamik, ilkeli ve çeşitli […]

 Sakarya Veteriner Hekimler Odası Başkanı Mustafa Yıldız kaybetti.

01.10.2018 - 16:55

Güncelleme : 01.10.2018 - 17:01

8 dönemdir başkanlık görevini yerine getiren Sakarya Veteriner Hekimler Odası Başkanı Mustafa Yıldız yapılan başkanlık seçimini bu sefer kaybetti.

YENİ BİR SÜREÇ

Toplam 206 geçerli oyun kullanıldığı seçimde yeni yönetim 20 oyluk bir farkla yeni seçimi kazandı. Yeni seçilen yönetim genç, dinamik, ilkeli ve çeşitli hizmet kollarından oluşan kadrosuyla dikkat çekti. Yeni yönetim ile birlikte Sakarya’da veteriner hekimliğin yepyeni bir sürece girdiği, mesleğin ilgili olduğu konularda, bundan sonra adından çok daha fazla söz ettireceği belirtildi.

BLOK LİSTE

Seçim blok liste olarak yapıldı ve eski başkanın bloğuna karşı yeni bir oluşumla seçime giren blok seçimi kazandı. Tek tek meslektaş ziyaretleri yaparak talep ve önerileri dinleyen ,bunun yanında vaatlerini anlatan yeni yönetim, meslektaşları tarafından desteklendi ve en nihayetinde seçimi kazandı.

YÖNETİM KURULU

Bekir TAŞDEMİR

Hakkı İSKENDER

Kemal MEMİŞOĞLU

Volkan TOKER

Yıldırım ÇAKMAK

Yönetime seçilen yeşil listedeki yönetim kurulu üyeleri oda başkanını mazbata alındıktan sonra kendileri seçecek.

sakaryahalk.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın