Sanatçı Haluk Levent,Arifiye Açmalar Ortaokulu Fen Laboratuvarı açılışına katıldı

Arifiye Açmalar Ortaokulu Fen Laboratuvarı açılışı gerçekleşti. Açılışa ünlü sanatçı Haluk Levent’te katıldı.Açmalar Ortaokulu Fen Bilimleri Laboratuvarı kurulumu Arifiye Belediyesi Başkanlığı, iç donanımının tamamını da PLAT derneği tarafından karşılandı. Açılış, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, Şube Müdürleri , PLAT Derneği yönetim kurulu üyeleri, okul müdürleri, veliler ve sanatçı Haluk LEVENT’in katılımı ile gerçekleştirildi. İlgili […]

 Sanatçı Haluk Levent,Arifiye Açmalar Ortaokulu Fen Laboratuvarı açılışına katıldı

01.10.2018 - 14:58

Güncelleme : 02.10.2018 - 12:36

Arifiye Açmalar Ortaokulu Fen Laboratuvarı açılışı gerçekleşti. Açılışa ünlü sanatçı Haluk Levent’te katıldı.Açmalar Ortaokulu Fen Bilimleri Laboratuvarı kurulumu Arifiye Belediyesi Başkanlığı, iç donanımının tamamını da PLAT derneği tarafından karşılandı.

Açılış, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, Şube Müdürleri , PLAT Derneği yönetim kurulu üyeleri, okul müdürleri, veliler ve sanatçı Haluk LEVENT’in katılımı ile gerçekleştirildi.

Fen Bilimleri Öğretmeni Mahmut ÇAKIR gözetiminde öğrenciler tarafından deneyler yapıldı ve büyük bir beğeni ile tören gerçekleşti.

Katkılarından dolayı Belediye başkanlığına ve PLAT Derneği yöneticilerine, öğretmenlere, velilere ve değerli öğrencilerime teşekkür edildi.

Sanatçı Haluk Levent sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda;Adapazarı Arifiye (Açmalar) Ortaokulu’nda laboratuvar açılışı yaptım.. Bilim bilim bilim.. Ülkemin geleceği bilim’le şekillenecek…’

Sanatçı Haluk Levent;’Belki “boheiman rhapsody” şarkısını Toronto meydanında 500 bin kişiye söyleyemedim ama hiç değilse Arifiye ortaokulunda fen laboratuvarı açtım 😊😊 Ama bir şey itiraf edeyim mi? Dün kendimi daha bi sevdim.❤️’…ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın