Üyelere ”ARSİADER ÜYESİDİR” Belgesi takdim edildi

Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği (ARSİADER) Yönetimi Üye ve İş yerlerini ziyaret gerçekleştirerek Üyelerine  ”ARSİADER ÜYESİDİR” Belgesi takdim ettiler. Ziyaretler kapsamında ARSİADER’den yapılan açıklmada;’Bugün Miraç Cake ve Unlu Mamülleri Sahibi Mehmet VURALOĞLU beyi, Aytaş Yemek İşletme Sahibi Muhittin ALTUNTAŞ Beyi, Mali Müşavir Ahmet DAYIOĞLU Beyi, Yeşildal Mobilya Dekarasyon Sahibi M. Emre YEŞİLDAL beyi […]

 Üyelere ”ARSİADER ÜYESİDİR”  Belgesi takdim edildi

01.10.2018 - 13:33

Güncelleme : 01.10.2018 - 13:33

Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği (ARSİADER) Yönetimi Üye ve İş yerlerini ziyaret gerçekleştirerek Üyelerine  ”ARSİADER ÜYESİDİR” Belgesi takdim ettiler.

Ziyaretler kapsamında ARSİADER’den yapılan açıklmada;’Bugün Miraç Cake ve Unlu Mamülleri Sahibi Mehmet VURALOĞLU beyi, Aytaş Yemek İşletme Sahibi Muhittin ALTUNTAŞ Beyi, Mali Müşavir Ahmet DAYIOĞLU Beyi, Yeşildal Mobilya Dekarasyon Sahibi M. Emre YEŞİLDAL beyi ve Altın Emlak Temsilcilisi Sait ÖZER Beyi İşyerlerinde Ziyaretleri Ederek kendilerine” Bu İşyeri ARSİADER ÜYESİDİR” Belgesini Taktim ettik. Allah  Birlik ve Beraberliğimizi daim eylesin…’denildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın