Kıyak’tan Durmuş’a hayırlı olsun ziyareti

Türkiye Camii ve Kur’an Kursları Dernekleri Federasyonu Başkanı Recep Kıyak İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Federasyonun yönetim kurulu ve gençlik konseyi üyelerinin de katıldığı ziyarette eğitim öncelikli konular üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu. İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, toplumsal faaliyet gösteren tüm dernek ve kuruluşlarla […]

 Kıyak’tan Durmuş’a hayırlı olsun ziyareti

02.10.2018 - 12:46

Güncelleme : 02.10.2018 - 12:46

Türkiye Camii ve Kur’an Kursları Dernekleri Federasyonu Başkanı Recep Kıyak İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Federasyonun yönetim kurulu ve gençlik konseyi üyelerinin de katıldığı ziyarette eğitim öncelikli konular üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, toplumsal faaliyet gösteren tüm dernek ve kuruluşlarla elbirliği içinde çocuklarımızın daha kaliteli eğitim almasına çaba gösterdiklerini belirtti.

Ziyaretin sonunda İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’a plaket ve Kur’an-ı Kerim hediyesi takdim edildi. Türkiye Camii ve Kur’an Kursları Dernekleri Federasyonu Başkanı Recep Kıyak Durmuş’a görevinde başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın