Şehidimizin Ailesine Taziye Ziyareti

Vali Balkanlıoğlu Bakan Yardımcısı Koca ve Genel Müdür Çelenk İle Birlikte Şehidimizin Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu. Vali İrfan Balkanlıoğlu, ilimize teşrif ederek Valilikte kendisini ziyaret eden Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ahmet Koca ile Şehit Yakınları ve Gaziler Genel Müdürü Selim Çelenk ile birlikte, Şehit Piyade Uzman Çavuş Ömer Özdemir’in ailesine taziye ziyaretinde […]

 Şehidimizin Ailesine Taziye Ziyareti

03.10.2018 - 13:22

Güncelleme : 03.10.2018 - 13:22

Vali Balkanlıoğlu Bakan Yardımcısı Koca ve Genel Müdür Çelenk İle Birlikte Şehidimizin Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu.


Vali İrfan Balkanlıoğlu, ilimize teşrif ederek Valilikte kendisini ziyaret eden Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ahmet Koca ile Şehit Yakınları ve Gaziler Genel Müdürü Selim Çelenk ile birlikte, Şehit Piyade Uzman Çavuş Ömer Özdemir’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Önceki gün Türk Silahlı Kuvvetlerinin Irak’ın Kuzeyinde gerçekleştirdiği operasyon kapsamındaki arama ve tarama faaliyetleri esnasında el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu Şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Ömer Özdemir için Adapazarı ilçesinde evinin yanında kurulan taziye çadırında Şehidimizin ailesi ile görüşen Vali Balkanlıoğlu, Bakan Yardımcısı Koca ve Genel Müdür Çelenk ile birlikte başsağlığı dileklerini iletti.
Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy, İl Jandarma Komutanı P. Alb. Cengiz Yiğit, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu Işıksu ile daire müdürlerinin de eşlik ettiği ziyarette, Kur’an-ı Kerim Tilaveti sonrası Şehidimiz dualarla yâd edildi. Bakan Yardımcısı Ahmet Koca, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Zehra Zümrüt Selçuk’un selamını ve taziyelerini Şehidimizin annesi ile eşine iletirken, Şehidimizin 27 günlük eşi Yağmur Özdemir de, eşinin elbiselerini giyerek onun yerine asker olmak istediğini söyledi.
Daha sonra ziyarete katılanlarla birlikte Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü hizmet binasına geçen Vali Balkanlıoğlu ile Bakan Yardımcısı Koca ve Genel Müdür Çelenk, kurumun çalışmaları ve faaliyetleri hakkında İl Müdürü Mutlu Işıksu’dan bilgiler de aldılar.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın