Serhat Serbes’ten muhteşem Gala

Sapanca’da ilk kez gerçekleşen Sakarya Peyzaj Ve Süs Bitkiciliği Festivali’ne katılan Serbesler Botanik Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Serbes; fuarda stand açan ve sektörde önde gelen isimlerine, Çaybaşı Fuadiye Mahallesi’nde bulunan Serbesler Botanik Park’ta yemek daveti verdi. Serbesler Botanik Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Serbes; fuarda stand açan ve sektörde önde gelen isimlerine ve yakın dostlarına, Çaybaşı […]

 Serhat Serbes’ten muhteşem Gala

03.10.2018 - 13:47

Güncelleme : 03.10.2018 - 13:47

Sapanca’da ilk kez gerçekleşen Sakarya Peyzaj Ve Süs Bitkiciliği Festivali’ne katılan Serbesler Botanik Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Serbes; fuarda stand açan ve sektörde önde gelen isimlerine, Çaybaşı Fuadiye Mahallesi’nde bulunan Serbesler Botanik Park’ta yemek daveti verdi.

Serbesler Botanik Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Serbes; fuarda stand açan ve sektörde önde gelen isimlerine ve yakın dostlarına, Çaybaşı Fuadiye Mahallesi’nde bulunan Serbesler Botanik Park’ta gala yemeği verdi. Seçkin davetlilerin yer aldığı geceye; Sapanca’da bir dönem Kaymakamlık yapan ve Sakarya’da süs bitkiciliğinin gelişmesinde büyük rol oynayan Mardin ve Edirne eski Valisi Hasan Duruer, Sakarya Radyo Televizyon ve İnternet Yayıncıları Derneği (RATED) Yönetim Kurulu Başkanı, Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festival Koordinatörü Remzi Adıyaman’da katıldı. “Sakarya’da dış mekân süs bitkiciliği çok ilerlemiş ve gelişmekte olan bir sektördür. Bu sektör medeniyetleşen ve çağdaşlaşan Dünya’da bu sektör çok önemlidir. Bizim ülkemizde de bu sektör daha da gelişmektedir. Sapanca Kırkpınar’da gerçekleşen ve ilki düzenlenen “Dış Mekânı Süs Bitkileri Fuarı’nda tüm çalışanlarımızda Sakarya bürokrasisine ayrıca tüm meslektaşlarıma teşekkürler ediyorum. Bizde Serbesler Botanik firması olarak bu sektörde yerimizi aldık. Bizde bu gece fidanlığımızda düzenlediğimiz gala gecesiyle tüm sektördeki meslektaşlarımızı tüm dostlarımızı ağırladık. Bu akşam bizim için çok onur verici bir akşam. İnşallah süs bitkiciliği Sakarya’nın öncülüğünde çok önemli yerlere gelecek” dedi.
Gecede misafirlerle tek tek ilgilenen Serbesler Botanik Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Serbes ve baba Vahit Serbes; gecede davetlilere verilen yemek eşliğinde müzik ziyafeti de sundu. Gecenin finalinde ise sahneye çıkan Amra Kafkas Halk Dansları Topluluğu muhteşem bir gösteri sundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın