Vali Balkanlıoğlu’nun Pamukova gezisi

Pamukova ilçesinde ilk olarak bir soğuk hava deposunu ziyaret eden Vali Balkanlıoğlu, firma sahibinden sürece dair bilgiler aldı. Bereketli topraklara sahip bölgemizde yetiştirilen meyvelerin, Pamukova ilçemizdeki soğuk hava depolarında sağlıklı bir şekilde muhafaza edildiğini, bu sektörün gelişmesi adına ürünlerin tazeliğini koruyup, üreticimize de hasat sonrası büyük kolaylık sağladığını ifade etti. İl ve ilçelerimizin, ülkemizde meyve […]

 Vali Balkanlıoğlu’nun Pamukova gezisi

03.10.2018 - 13:43

Güncelleme : 03.10.2018 - 13:43

Pamukova ilçesinde ilk olarak bir soğuk hava deposunu ziyaret eden Vali Balkanlıoğlu, firma sahibinden sürece dair bilgiler aldı. Bereketli topraklara sahip bölgemizde yetiştirilen meyvelerin, Pamukova ilçemizdeki soğuk hava depolarında sağlıklı bir şekilde muhafaza edildiğini, bu sektörün gelişmesi adına ürünlerin tazeliğini koruyup, üreticimize de hasat sonrası büyük kolaylık sağladığını ifade etti. İl ve ilçelerimizin, ülkemizde meyve ve sebze deposu olarak anılmasının bizlere büyük katma değer de kazandırdığını ifade eden Vali Balkanlıoğlu, çiftçilerimizin ürünlerini daha rahat pazarlayabilmesi adına desteklerini sürdüreceklerini belirtti.
Pamukova ilçesinde temaslarda bulunurken karşısına çıkan hayvanlar için makam aracını durduran Vali Balkanlıoğlu, beraberindekilerle birlikte yol kenarında aç halde gördüğü köpek ile kedi ve yavrularını besledi. Makam aracındaki mamaları köpek ve kedilere yediren Vali Balkanlıoğlu, bu dünyayı birlikte paylaştığımız hayvanların ilgi ve şefkate çok fazla muhtaç olduğunu, onlardan sevgimizi esirgemememiz gerektiğini söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın