Üyeleri ARSİADER’den memnun

İlçemizde yakın zamanda kurulan ve önemli bir mesafe kat eden Arifiye Esnaf ve Sanayici  İş Adamları Derneği (ARSİADER)’nin üyeleri böyle bir oluşumun ilçemizde oluşmasından ve üye olmaktan memnunlar. Geçtiğimiz günlerde üyelerini tek tek ziyaret ederek belge dağıtımına başlayan  ARSİADER yönetimi son ekonomik durum ile ilgilide üyeleri ile değerlendirmede bulunuyor. İlgili Haber Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı […]

 Üyeleri ARSİADER’den memnun

04.10.2018 - 14:26

Güncelleme : 04.10.2018 - 14:30

İlçemizde yakın zamanda kurulan ve önemli bir mesafe kat eden Arifiye Esnaf ve Sanayici  İş Adamları Derneği (ARSİADER)’nin üyeleri böyle bir oluşumun ilçemizde oluşmasından ve üye olmaktan memnunlar.

Geçtiğimiz günlerde üyelerini tek tek ziyaret ederek belge dağıtımına başlayan  ARSİADER yönetimi son ekonomik durum ile ilgilide üyeleri ile değerlendirmede bulunuyor.

ARSİADER ‘den yapılan ziyaretler ile ilgili son açıklamada;’Yönetim olarak üye ziyaretlerimiz devam ediyor. Bugün Tevazu Yemek Firma sahibi Murat KÜÇÜK beyi, Yavuz Perde İşletme sahibi Ali Yavuz TOPSAKAL beyi, Akbulak Çiçekçilik İşletme Sahibi Recep AKBULAK beyi ve Teknik Isı Yapı Market Firma sahipleri İbrahim SAYGILI bey ile Ahmet YILDIZ beyi İşyerlerinde ziyaret ederek Üye belgelerini Taktim ettik. Diğer ziyaretlerde de olduğu gibi Bizleri ağırlayıp güzel ikramlarda bulunan bütün Üyelerimize teşekkür ederiz.’denildi.

ARSİADER üyesi TEKNİK ISI işletmesi de yaptığı açıklama ile;’Arifiye iş adamları derneği başkanı Fahri yeter ve yönetim kurulu ekibi olarak “Arsiyader üyesidir” belgesini şirket yöneticilerimiz Ahmet bey ve İbrahim bey’e takdim etmişlerdir. Bizleri onurlandırmışlardır. Sayın başkan ve yönetime teşekkür ederiz.’dediler.

 

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın