Dış Mekan Süs Bitkisi Üreticileri Dernek Yöneticilerinden Başkana teşekkür ziyareti

Arifiye ve Sapanca Dış Mekan Süs Bitkisi Üreticileri Derneği Yöneticileri Başkana teşekkür ziyaretinde bulundu… Arifiye ve Sapanca Dış Mekan Süs Bitkisi Üreticileri Derneği yöneticilerinden; Osman Kubilay, Hasan İlter, Cevat Kabil ve Hüseyin Remzi Adıyaman, 26-29 Eylül 2018 tarihleri arasında Sapanca-Kırkpınar Sahilinde düzenlenen Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivaline verdiği destek nedeniyle Başkan İsmail Karakullukçu’ya teşekkür […]

 Dış Mekan Süs Bitkisi Üreticileri Dernek Yöneticilerinden Başkana teşekkür ziyareti

05.10.2018 - 18:22

Güncelleme : 05.10.2018 - 18:22

Arifiye ve Sapanca Dış Mekan Süs Bitkisi Üreticileri Derneği Yöneticileri Başkana teşekkür ziyaretinde bulundu…

Arifiye ve Sapanca Dış Mekan Süs Bitkisi Üreticileri Derneği yöneticilerinden; Osman Kubilay, Hasan İlter, Cevat Kabil ve Hüseyin Remzi Adıyaman, 26-29 Eylül 2018 tarihleri arasında Sapanca-Kırkpınar Sahilinde düzenlenen Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivaline verdiği destek nedeniyle Başkan İsmail Karakullukçu’ya teşekkür ziyaretinde bulunarak, çiçek takdim etti…

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada; “Sapanca Gölü ve İl Ormanı ile doğal bir sera ortamı sunan bölgemiz, Dış Mekan Süs Bitkiciliği açısından çok önemli bir coğrafyaya sahip. Bu gün, Sapanca ve Arifiye’de bulunan üreticilerimiz, yurdumuzun her yerine, komşu ülkelere ve hatta Avrupa’ya Süs Bitkisi ihraç etmeye başladı. Dış Mekan Süs Bitkiciliği ilçe ekonomimize çok önemli katkı sağlayan bir sektör haline geldi.

Başarı ile düzenlediğiniz Festival siz değerli üreticilerimizi tüketicilerle buluşturduğu kadar, Arifiye ve Sapanca İlçelerimizin tanıtımı açısından da büyük fayda sağladı. Burada yeri gelmişken sizlerin nezdinde, Festivalin düzenlenmesinde, organizasyonda ve festivalde emeği geçen tüm arkadaşlarımızı kutluyor, başarılı çalışmaları nedeniyle çok çok teşekkür ediyorum.

Yerel yöneticiler olarak, tüm olanaklarımızla siz değerli üretici ve iş adamlarımızın yanındayız. Nazik ziyaretiniz nedeniyle tekrar teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın