İlçe MEM Müdürleri Toplandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından her ay farklı bir ilçede gerçekleştirilen, İlçe Milli Eğitim Müdürleri Değerlendirme Toplantısı bu ay Ferizli’de yapıldı. Ferizli Fikret İsmet Aktekin Anadolu Lisesinde gerçekleştirilen toplantıda yeni eğitim yılıyla ilgili çalışmalar değerlendirildi. Vali Yardımcısı Abdul Rauf ULUSOY başkanlığında yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet DURMUŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve İl […]

 İlçe MEM Müdürleri Toplandı

06.10.2018 - 12:37

Güncelleme : 06.10.2018 - 12:37

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından her ay farklı bir ilçede gerçekleştirilen, İlçe Milli Eğitim Müdürleri Değerlendirme Toplantısı bu ay Ferizli’de yapıldı.

Ferizli Fikret İsmet Aktekin Anadolu Lisesinde gerçekleştirilen toplantıda yeni eğitim yılıyla ilgili çalışmalar değerlendirildi.

Vali Yardımcısı Abdul Rauf ULUSOY başkanlığında yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet DURMUŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve İl Milli Eğitim Yöneticileri katıldı.

Toplantıdan önce İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet DURMUŞ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü SEVİNÇ´ten çalışmalarla ilgili bilgi aldıktan sonra İlçe Kaymakamı Bahattin Alp ARSLANKÖYLÜ´yü makamında ziyaret etti.

İlçe Kaymakamı Bahattin Alp ARSLANKÖYLÜ ve İlçe Belediye Başkanı Ahmet SOĞUK toplantıyı ziyaret ederek toplantının ilçemizde yapılmasından dolayı duydukları memnuniyetlerini dile getirdiler ve yapılacak olan çalışmalara destek olacaklarını belirterek başarılar dilediler.

Yoğun bir gündemle gerçekleşen ilçe milli eğitim müdürler toplantısında 2018/2019 eğitim öğretim yılıyla ilgili uygulanacak projeler, Sakarya Eğitim Akademisi faaliyetleri, ölçme değerlendirme çalışmaları, Eba Kullanımı, Sosyal ve Kültürel faaliyetler, ücretsiz ders kitapları, taşımalı eğitim konuları görüşüldü.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın