CHP Arifiye İlçeden Aşure ikramı

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanlığı tarafından geleneksel hale getirilen Aşure ikramı ilçemizde gerçekleşti. Aşure ikramına Parti meclis üyesi Ayça TAŞKENT,İl başkanı Erdoğan ISIR,eski il başkanı Ecevit KELEŞ,İl yönetim kurulu üyeleri,Akyazı ilçe başkanı Recep FURUNCUOĞLU,Erenler ilçe başkanı Mustafa ÇİNAL,il kadın kollarıyönetim kurulu üyeleri katıldı. Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanlığınca düzenlenen Muharrem ayı Aşure programında […]

 CHP Arifiye İlçeden Aşure ikramı

07.10.2018 - 12:23

Güncelleme : 07.10.2018 - 12:23

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanlığı tarafından geleneksel hale getirilen Aşure ikramı ilçemizde gerçekleşti.

Aşure ikramına Parti meclis üyesi Ayça TAŞKENT,İl başkanı Erdoğan ISIR,eski il başkanı Ecevit KELEŞ,İl yönetim kurulu üyeleri,Akyazı ilçe başkanı Recep FURUNCUOĞLU,Erenler ilçe başkanı Mustafa ÇİNAL,il kadın kollarıyönetim kurulu üyeleri katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanlığınca düzenlenen Muharrem ayı Aşure programında Arifiye ilçe binası önünde vatandaşlara aşure ikram edildi. Muharrem ayında, Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanlığı tarafından geleneksel hale getirilen Aşure ikramına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Arifiye ilçe binası önüne kurulan kazanlardan, dağıtılan aşure için sıraya giren vatandaşlar Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı’na ikramdan dolayı teşekkür ettiler.

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe başkanı Ali GÖKPINAR;’ Muharrem ayında toplumumuzun tüm kesimlerinin gerçekleştirdiği hangi inançtan olursa olsun, hangi farklı anlayışta olursak olalım, toplumumuzu birleştiren bir hayırdır. İslam tarihinde Muharrem ayında çok büyük acılar yaşanmıştır. İnşallah Allah hayrımızı kabul eder. Aşurenin içersindeki pek çok farklı bakliyattaki tat gibi bu toplumun içerisinde de çok farklı değerleri benimsemiş, çok farklı anlayışlarda olmamıza rağmen Türk Milleti çatısı altında bir arada barış içinde yaşayan bir toplum olarak yaşayacağız.Bu etkinliğin oluşmasında büyük gayretler gösteren Arifiye ilçe yönetim kurulu üyelerimize,ilçe kadın kolları yönetim kuruluna,partili yol arkadaşlarımıza ve sponsorlarımıza teşekkür ediyoruz.’dedi

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın