Trabzonlular Derneği, teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor

Sakarya Trabzonlular Derneği teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Ak Parti Erenler ilçe başkanı Resul Erdoğan Yılmaz ve ilçe koordinatörü Nermin Kuşku’yu makamında ziyaret eden Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği yönetimi ardından Uğur okulları kurucu müdürü Yavuz Müftüoğlu’nu da ziyaret ederek yayla şenliklerine verdikleri destek ve katkılarından dolayı teşekkür etti. Ziyaretler devam edecek Sakarya Trabzonlular […]

 Trabzonlular Derneği, teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor

09.10.2018 - 12:58

Güncelleme : 09.10.2018 - 12:58

Sakarya Trabzonlular Derneği teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Ak Parti Erenler ilçe başkanı Resul Erdoğan Yılmaz ve ilçe koordinatörü Nermin Kuşku’yu makamında ziyaret eden Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği yönetimi ardından Uğur okulları kurucu müdürü Yavuz Müftüoğlu’nu da ziyaret ederek yayla şenliklerine verdikleri destek ve katkılarından dolayı teşekkür etti.

Ziyaretler devam edecek
Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği başkan vekili Prof. Dr. Fehmi Çelebi teşekkür ziyaretlerinin önümüzdeki günlerde de devam edeceğini belirterek, “Yayla şenliğimize maddi ve manevi destek veren ve katkı sağlan kurum ve kuruluşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz. Mümkün olduğu kadar ziyaret ederek teşekkür ediyoruz. Teşekkür ziyaretlerimiz önümüzdeki günlerde de devam edecek.” dedi.

Ziyarette, Sakarya Trabzonlular Derneği başkan yardımcısı Şener Türkmen ve yönetim kurulu üyesi Necati Güneş de hazır bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın