Arifiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Aile Birliğinden ziyaretler

Arifiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Cevdet Kaya ve yönetimden oluşan heyet Kaymakamımız Adem Yazıcı’yı ve Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu makamlarında ziyaret ettiler. Ziyarette okulun ihtiyaçları, öğrencilerin durumu ve Okul Aile Birliğinin çalışmaları hakkında bilgi veren Okul Aile Birliği Başkanı Cevdet Kaya kabullerinden dolayı Kaymakamımız Yazıcı’ya ve Belediye Başkanı Karakullukçu’ya teşekkür […]

 Arifiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Aile Birliğinden ziyaretler

11.10.2018 - 14:03

Güncelleme : 11.10.2018 - 14:03

Arifiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Cevdet Kaya ve yönetimden oluşan heyet Kaymakamımız Adem Yazıcı’yı ve Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu makamlarında ziyaret ettiler.

Ziyarette okulun ihtiyaçları, öğrencilerin durumu ve Okul Aile Birliğinin çalışmaları hakkında bilgi veren Okul Aile Birliği Başkanı Cevdet Kaya kabullerinden dolayı Kaymakamımız Yazıcı’ya ve Belediye Başkanı Karakullukçu’ya teşekkür etti.

Ziyaretlerden  duyulan memnuniyet ile birlikte Kaymakamımız,Belediye Başkanımız tarafından yeni başkan ve üyelere başarılar dilendi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın