ARSİADER Üye ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor

Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği (ARSİADER) yönetim kurulu Üyelerini tek tek ve hız kesmeden ziyaret ederek ‘ARSİADER ÜYESİDİR’ belgesi dağıtımına devam ediyor. ARSİADER yönetimince geçtiğimiz günlerde yapılan üye ziyaretleri sonrası yapılan açıklamada; ‘ARSİADER Yönetimi Üye ziyaretlerine devam ediyor. Ateş Isı ve Doğalgaz Firma sahibi Reşat ATEŞ beyi, İlgili Haber Milli Trenin testi 29 […]

 ARSİADER Üye ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor

13.10.2018 - 18:46

Güncelleme : 13.10.2018 - 18:46

Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği (ARSİADER) yönetim kurulu Üyelerini tek tek ve hız kesmeden ziyaret ederek ‘ARSİADER ÜYESİDİR’ belgesi dağıtımına devam ediyor.

ARSİADER yönetimince geçtiğimiz günlerde yapılan üye ziyaretleri sonrası yapılan açıklamada;

‘ARSİADER Yönetimi Üye ziyaretlerine devam ediyor. Ateş Isı ve Doğalgaz Firma sahibi Reşat ATEŞ beyi,

Meriç Peyzaj Harfiyat ve Fidancılık işletme sahibi Mesut TAŞ beyi,

Kısmet Sofrası Pasta&Simit İşletme müd. Mehmet AYDIN beyi,

Emirtur Firma sahipleri İhsan ve Hakan TURAN beyleri İş yerlerinde ziyaret ettik.

Ziyaret sonunda Mesut TAŞ’a Üyelik belgesini ARSİADER Disiplin Kur. Üyesi Mustafa YILDIZ, Reşat ATEŞ’e Üyelik belgesini Arsi̇ader Yön. Kur. Üyesi Harun DAYIOĞLU, Mehmet AYDIN’a Üyelik belgesini Arsi̇ader Sektörler Kom. Başk. Mustafa ATBAŞI, ihsan ve Hakan Turan’a Üyelik belgesini İnsan Kayakları Kom. Başk. Mehmet VURALOĞLU taktim etti. Ziyaretlerde bizlere eşlik eden üyelerimize ve gittiğimiz İş yerlerinde bizlere göstermiş oldukları ilgiden, İkramlardan dolayı Üyelerimize teşekkür ederiz. Kendilerine bol, bereketli ve helal kazançlar dileriz’denildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın