Arifiye AK Parti İlçe Başkanı Ali BAŞAR,İlçe Başkanları İstişare Toplantısı’na katıldı.

Arifiye AK Parti İlçe Başkanı Ali BAŞAR ve Sakarya’nın diğer İlçe Başkanları Ankara’da düzenlenen ‘İlçe Başkanları İstişare Toplantısı’na tam kadro katıldı. İlçe Başkanı BAŞAR ve Sakarya’nın diğer Ak Partili İlçe Başkanları Cumartesi akşamı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ile bir araya geldiler. 14 Ekim Pazar günü […]

 Arifiye AK Parti İlçe Başkanı Ali BAŞAR,İlçe Başkanları İstişare Toplantısı’na katıldı.

16.10.2018 - 14:40

Güncelleme : 16.10.2018 - 14:40

Arifiye AK Parti İlçe Başkanı Ali BAŞAR ve Sakarya’nın diğer İlçe Başkanları Ankara’da düzenlenen ‘İlçe Başkanları İstişare Toplantısı’na tam kadro katıldı. İlçe Başkanı BAŞAR ve Sakarya’nın diğer Ak Partili İlçe Başkanları Cumartesi akşamı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ile bir araya geldiler. 14 Ekim Pazar günü AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir başkanlığında yapılan toplantıda İlçe başkanlarına seçim çalışmaları ve uygulanacak yöntemler konusunda bilgilendirme yapıldı.

YOL HARİTASI

Gerçekleşen toplantıda, AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, yerel seçimlere yönelik teşkilatlarda ciddi bir hazırlık sürecinin startını verirken, teşkilatlara seçim süreci içerisinde izleyecekleri yol haritasına ilişkin bilgilendirme yapıldı. AK Parti İlçe Başkanları İstişare Toplantısında, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Genel Merkez yöneticileri, İlçe başkanlarına sunumda bulundular. Toplantıda öncelikle ilçe başkanlarına, önceki dönem belediyelerde yaşanan zaaflardan örnekler verilerek, yapılması gerekenler, yapılmaması gerekenler ayrıntılı şekilde anlatıldı.

İlçe Başkanları bugün TBMM’de Ak Parti Grup toplantısına katılarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı da dinlediler.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın