Judocular Minderde Fırtına Gibi Esti

Amatör Spor Haftası kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen Judo turnuvası sona erdi. 15 Temmuz Camili Mahallesindeki Yenikent Spor Salonunda düzenlenen Judo turnuvası nefesleri kesti. Toplam 188 sporcunun katıldığı turnuvada 14 antrenör ve 4 hakem görev yaptı. Turnuvayı yakından takip eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Judo İl Temsilcisi Bayram Akdemir, antrenör […]

 Judocular Minderde Fırtına Gibi Esti

16.10.2018 - 15:51

Güncelleme : 16.10.2018 - 15:51

Amatör Spor Haftası kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen Judo turnuvası sona erdi.
15 Temmuz Camili Mahallesindeki Yenikent Spor Salonunda düzenlenen Judo turnuvası nefesleri kesti. Toplam 188 sporcunun katıldığı turnuvada 14 antrenör ve 4 hakem görev yaptı. Turnuvayı yakından takip eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Judo İl Temsilcisi Bayram Akdemir, antrenör , idareci ve hakemlerle birlikte dereceye giren sporculara ödüllerini takdim etti.


Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel; “Son yıllarda Judo branşında lisanslı sporcu sayımızdaki artış, sporcularımızın başarısı ile ikiye katlandı. Yurt içi müsabakalarda ve son olarak balkan şampiyonasında İlimiz sporcularının kürsüye çıkması bizleri mutlu ediyor. Bu başarıda pay sahibi olan, Judo İl Temsilciğine ve Judo antrenörlerimize teşekkür ediyorum. Amatör Spor Haftasında mindere çıkan tüm sporculara başarılarının devamını diliyorum “ şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın