PEYZAJ VE SÜS BİTKİCİLİĞİ FESTİVALİ’NİN ANALİZ RAPORU AÇIKLANDI

Sakarya Kırkpınar’da Eylül ayında yapılan Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali’nin analiz raporu bir toplantıyla açıklandı. Toplantıya Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Sakarya Büyükşehir Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A.Akgün Altuğ, Sapanca ve Arifiye kaymakamı ve belediye başkanları, Adapazarı Belediye Başkanlığı adına Rıdvan Sezer, Süs Bitkileri Alt Birliği yönetim kurulu üyesi Mustafa Bilgin, […]

 PEYZAJ VE SÜS BİTKİCİLİĞİ FESTİVALİ’NİN ANALİZ RAPORU AÇIKLANDI

17.10.2018 - 14:42

Güncelleme : 17.10.2018 - 14:42

Sakarya Kırkpınar’da Eylül ayında yapılan Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali’nin analiz raporu bir toplantıyla açıklandı.

Toplantıya Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Sakarya Büyükşehir Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A.Akgün Altuğ, Sapanca ve Arifiye kaymakamı ve belediye başkanları, Adapazarı Belediye Başkanlığı adına Rıdvan Sezer, Süs Bitkileri Alt Birliği yönetim kurulu üyesi Mustafa Bilgin, İstanbul Merkez Valisi Hasan Duruer, Sapanca, Arifiye Süs Bitkileri Birliği i Kooperatifi, orman bölge müdürlüğü başkanvekili, genel müdür Vekili Tarım İl Müdür Yardımcısı ve konu ile ilgili yetkililer iştirak etti.

Sunulan raporda ziyaretçi sayısının 10.000’i aştığı görüldü. Toplam 443 Katılımcının yer aldığı fuara, toplam 17 ülkeden 11 bin 431 ziyaretçi ve 65 bin 247online ziyaretçi katıldı.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın