Başkan KARAKULLUKÇU’dan ‘Muhtarlar Günü’ mesajı

Arifiye Belediye Başkanı ismail Karakullukçu yayınladığı mesaj ile  ilçe Muhtarlarımızn 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutladı. Başkan Karakullukçu’nun yayınladığı mesaj; ‘Dеmоkrаsi zincirinin ilk hаlkаsını оluşturаn muhtаrlık tеşkilаtı, yerel demokrasinin en eski örneğini temsil eden, devletimizin her noktadaki kurumsal temsilciliğidir. Muhtarlarımız, bulunduğu mahallede veya köyde devletimizin tüm kurumlarını temsil etmekte ve halkımızla devlet kurumları arasında köprü vazifesi […]

 Başkan KARAKULLUKÇU’dan ‘Muhtarlar Günü’ mesajı

19.10.2018 - 12:16

Güncelleme : 19.10.2018 - 12:16

Arifiye Belediye Başkanı ismail Karakullukçu yayınladığı mesaj ile  ilçe Muhtarlarımızn 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutladı.

Başkan Karakullukçu’nun yayınladığı mesaj;

‘Dеmоkrаsi zincirinin ilk hаlkаsını оluşturаn muhtаrlık tеşkilаtı, yerel demokrasinin en eski örneğini temsil eden, devletimizin her noktadaki kurumsal temsilciliğidir. Muhtarlarımız, bulunduğu mahallede veya köyde devletimizin tüm kurumlarını temsil etmekte ve halkımızla devlet kurumları arasında köprü vazifesi görmektedir.

Günümüzde kendini yenileyen kurumların başında gelen muhtarlık, hem sevinçte hem de hüzünde halkının her zaman yanında ve hizmetindedir.

Hem milleti, hem devleti temsil gibi önemli bir görevi yürüten tüm mahalle ve köy muhtarlarımızın ′19 Ekim Muhtarlar Günü′nü kutluyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum.’

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın