AK PARTİ SAKARYA DURUŞMAYA GİDİYOR!

Mardin Derik kaymakamı iken hain bir terör saldırısı sonucu şehit edilen Muhammed Fatih Safitürk’ün katillerinin yargılandığı mahkeme karar duruşmasına çıkıyor. Mardin Derik kaymakamlığı görevini yerine getirdiği sırada kalleş ve hain bir saldırı sonucu şehit edilen Sakaryalı Muhammed Fatih Safitürk’ün katillerinin yargılandığı Mardin Ağır Ceza Mahkemesinde karar duruşması Pazartesi günü gerçekleştirilecek. İlgili Haber Kaymakamımız İklim Değişikliği […]

 AK PARTİ SAKARYA DURUŞMAYA GİDİYOR!

20.10.2018 - 15:28

Güncelleme : 20.10.2018 - 15:28

Mardin Derik kaymakamı iken hain bir terör saldırısı sonucu şehit edilen Muhammed Fatih Safitürk’ün katillerinin yargılandığı mahkeme karar duruşmasına çıkıyor.

Mardin Derik kaymakamlığı görevini yerine getirdiği sırada kalleş ve hain bir saldırı sonucu şehit edilen Sakaryalı Muhammed Fatih Safitürk’ün katillerinin yargılandığı Mardin Ağır Ceza Mahkemesinde karar duruşması Pazartesi günü gerçekleştirilecek.

Mahkemeye katılmak için Mardine gidecek olan AK Parti Sakarya il başkanı Fevzi Kılıç ‘Hiç bir karar Fatih kardeşimizin katledilmesini telafi edemez, ancak biz inanıyoruz ki hainler mahkemece verilebilecek en ağır cezaya çarptırılacaktır.’ dedi.

Sakarya İl başkanı Fevzi Kılıç ‘Devletine son derece bağlı bir vatan evladı olan şehit kardeşimiz Sakaryanın gururu Muhammed Fatih Safitürk görevi esnasında düzenlenen bir kalleşçe saldırı ile hayata gözlerini yummuştu. Devletimiz kısa sürede bu saldırıyı yapan hainleri ve yardakçılarını tespit ederek adalete teslim etti. Görülen duruşmalar artıl sona geldi ve Pazartesi günü karara çıkacak. Mardin Ağır Ceza mahkemesinde görülecek davayı biz de arkadaşlarımız, şehidimizin babası Asım hocamız ve ailesi ile takip edeceğiz. İnanıyoruz ki hainler en ağır cezayı alacaklardır. Bu vesile ile şehidimizi bir kez daha gurur ile dua ile anıyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın