ARSİADER Üyeleri Şehid Ömer Halis Demir’in kabrini ziyaret etti

İki günlük üyeleri için kültürel gezi programlayan Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (ARSİADER) Gaziantep’ten sonra Şanlıurfa’yı da ziyaret ettiler. ARSİADER Kültür gezisinin 2 gününde Şanlıurfa’da şehir merkezinin güneybatısında yer alan Balıklı Göl’ü (Aynzeliha ve Halil-Ür Rahman Gölleri ),Hazreti Eyüp Aleyhisselam’ın  mağarasını,Müzeler ve tarihi mekanları gezdiler. İlgili Haber Çocuk Hakları Sokağı Coşkuyla Açıldı ARSİADER […]

 ARSİADER Üyeleri Şehid Ömer Halis Demir’in kabrini ziyaret etti

21.10.2018 - 18:37

Güncelleme : 21.10.2018 - 19:33

İki günlük üyeleri için kültürel gezi programlayan Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (ARSİADER) Gaziantep’ten sonra Şanlıurfa’yı da ziyaret ettiler.

ARSİADER Kültür gezisinin 2 gününde Şanlıurfa’da şehir merkezinin güneybatısında yer alan Balıklı Göl’ü (Aynzeliha ve Halil-Ür Rahman Gölleri ),Hazreti Eyüp Aleyhisselam’ın  mağarasını,Müzeler ve tarihi mekanları gezdiler.

ARSİADER Üyeleri  dönüş yolunda 15 Temmuz Şehidi Ömer Halis Demir’in Niğde’nin Bor ilçesine bağlı Çukurkuyu beldesinde bulunan kabrini de ziyaret ederek dua edip ruhuna fatihalar gönderdiler.

(ARSİADER)’in  Şanlıurfa ziyaretinden paylaşılan kareler…

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın