AK Gençler Voleybol maçında bir araya geldi.

Ak Parti Arifiye Gençlik Kolları Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri voleybol maçında bir araya geldi. Sportif faaliyetlerin birlik ve beraberliklerini pekiştirdiğini Başkan Ahmet Can Tanç ve Yönetim Kurulu Üyeleri bu tür faaliyetleri sürdüreceklerini söylediler. AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can Tanç ‘ın açıklaması ; Hepimiz Türkiye ve Dünya’ daki olayları yakından takip ediyoruz. […]

 AK Gençler Voleybol maçında bir araya geldi.

22.10.2018 - 12:58

Güncelleme : 22.10.2018 - 13:00

Ak Parti Arifiye Gençlik Kolları Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri voleybol maçında bir araya geldi. Sportif faaliyetlerin birlik ve beraberliklerini pekiştirdiğini Başkan Ahmet Can Tanç ve Yönetim Kurulu Üyeleri bu tür faaliyetleri sürdüreceklerini söylediler.

AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can Tanç ‘ın açıklaması ;

Hepimiz Türkiye ve Dünya’ daki olayları yakından takip ediyoruz. Teşkilatımızdaki herkesin olduğu gibi biz gençlerinde her zaman daha dinamik olması gerekiyor. Hamd olsun ki Arifiye Gençlik Kolları olarak sahalarda çok güzel çalışmalar yapıyoruz. Gençlik Kolları olarak bizim en önem verdiğimiz konu birlik ve beraberliktir. Birlikte yaptığımız her çalışmadan farklı farklı heyecanlar duyuyoruz. Geçen akşam da Arifiye Gençlik Kolları olarak Voleybol maçında bir araya geldik. Birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek , takım çalışmalarımızı arttırmak ve yoğun çalışmalarımıza küçük bir mola vermek adına gerçekleştirdiğimiz Voleybol maçını en kısa zamanda tekrar yapacağız . Arifiye Gençlik Kolları olarak durmadan bir ve beraber bir şekilde Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN öncülüğünde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Rabbim yâr ve yardımcımız olsun.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın