Şehit Ailelerine ziyaret

Kaymakamımız Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akbulut ile birlikte şehit ve gazi ailelerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda 03 Ağustos 1993 yılında Van İlinde Şehit düşen Jan.Atğm. Erdoğan Yeni’nin babası Mehmet Ali Yeni ve ailesi, 2015 yılında Edirne İlinde şehit düşen Piyade Er Mustafa Turul’un babası Polat […]

 Şehit Ailelerine ziyaret

22.10.2018 - 15:24

Güncelleme : 22.10.2018 - 15:24

Kaymakamımız Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akbulut ile birlikte şehit ve gazi ailelerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz.

Bu kapsamda 03 Ağustos 1993 yılında Van İlinde Şehit düşen Jan.Atğm. Erdoğan Yeni’nin babası Mehmet Ali Yeni ve ailesi, 2015 yılında Edirne İlinde şehit düşen Piyade Er Mustafa Turul’un babası Polat Turul ve ailesi, 2016 yılında Hakkâri İlinde şehit düşen Piyade Sağlıkçı Üstçavuş Mekan Şahin’in eşi Aynur Şahin ve ailesi ziyaret edilerek şehit ailelerimizle hasbihal edildi.

Ziyarette; şehitlerimizin ve onları yetiştiren ailelerinin haklarının ödenemeyeceğini vurgulayan Sayın Kaymakamımız, “Bağımsızlığımızın, özgürlüğümüzün, birlik ve bütünlüğümüzün simgeleri olan şehitlerimiz, saygın ve örnek kişilikleriyle her zaman gönüllerde yaşayacak, onların kahramanlıkları, cesaretleri ve takdirle karşılanan tutumları hiçbir zaman unutulmayacaktır. Şehitlerimizi rahmet ve şükranla yâd ediyoruz, onlara olan teşekkürlerimizi sizlere iletiyoruz. Böyle kıymetli evlatlar yetiştirdiğiniz için sizlere minnettar olduğumuzu bilmenizi isterim. Vatandaşımızın güvenliği, ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canını feda etmiş kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum, gazilerimize de şükranlarımı sunuyor, uzun ömürler diliyorum.” dedi.

Şehit ailelerimiz yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın