Fahri Tuna’dan Yücel Çakmaklı Söyleşisi

Yazar Fahri Tuna, 24 Ekim Çarşamba Günü Bayrampaşa Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde sinema yönetmeni merhum Yücel Çakmaklı’yı anlatacak. Emekli olduktan sonra yazarlık çalışmalarına ağırlık veren Fahri Tuna, bir süredir İstanbul Büyükşehir Kültür Dairesi Başkanlığının düzenlediği etkinliklerde konuşmacı olarak yer alıyor. İlgili Haber 21. YÜZYIL TÜRK GENÇLİĞİNİN YILI OLACAK Portre Yazarı Fahri Tuna İBB Kültür […]

 Fahri Tuna’dan Yücel Çakmaklı Söyleşisi

23.10.2018 - 13:25

Güncelleme : 23.10.2018 - 13:25

Yazar Fahri Tuna, 24 Ekim Çarşamba Günü Bayrampaşa Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde sinema yönetmeni merhum Yücel Çakmaklı’yı anlatacak.

Emekli olduktan sonra yazarlık çalışmalarına ağırlık veren Fahri Tuna, bir süredir İstanbul Büyükşehir Kültür Dairesi Başkanlığının düzenlediği etkinliklerde konuşmacı olarak yer alıyor.

Portre Yazarı Fahri Tuna İBB Kültür Dairesinin etkinliklerinde daha önce Türkülerin Babası Neşet Ertaş’ı, Sakaryalı Özdeyiş Selahattin Şimşek’i, Tür Düşüncesinin önemli ismi Cemil Meriç’i anlatmıştı.

Yazar Tuna, 24 Ekim Çarşamba Günü Saat 14.00’de Bayrampaşa Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’ndeki ‘Beyaz Sinemanın İlk Yönetmeni Yücel Çakmaklı’ söyleşisine zamanı müsait olan tüm Sakaryalıları davet ediyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın