GENÇ AVUKATLAR MİNİK ÖĞRENCİLERİ SEVİNDİRDİ

Sakarya Barosu Genç Avukatlar Meclisi ve Çocuk Hakları Merkezi Üyeleri tarafından geçtiğimiz aylarda başlatılan kitap ve kırtasiye malzemesi kampanyası ile toplanan yüzlerce test, okuma kitapları ve okul araç gereçleri ihtiyaç sahibi ilkokul öğrencilerine ulaştırıldı. Aylardır yürüttükleri bağış kampanyası ile yüzlerce kitap, kırtasiye ve okul malzemesi toplayan genç avukatlar, ilimizde ihtiyaç sahibi okulları belirlediler ve topladıkları […]

 GENÇ AVUKATLAR MİNİK ÖĞRENCİLERİ SEVİNDİRDİ

24.10.2018 - 11:34

Güncelleme : 24.10.2018 - 11:34

Sakarya Barosu Genç Avukatlar Meclisi ve Çocuk Hakları Merkezi Üyeleri tarafından geçtiğimiz aylarda başlatılan kitap ve kırtasiye malzemesi kampanyası ile toplanan yüzlerce test, okuma kitapları ve okul araç gereçleri ihtiyaç sahibi ilkokul öğrencilerine ulaştırıldı.
Aylardır yürüttükleri bağış kampanyası ile yüzlerce kitap, kırtasiye ve okul malzemesi toplayan genç avukatlar, ilimizde ihtiyaç sahibi okulları belirlediler ve topladıkları malzemeleri, geçtiğimiz hafta içi minik öğrencilere kendi elleri ile ulaştırdılar.
Akyazı Madenler İlkokulu, Akyazı Yörükyeri İlkokulu, Hendek Tuzak İlkokulu ve Serdivan Şehit Fethi Sekin İlkokulu’nu ziyaret eden genç avukatlar hem öğrenciler ile ilgilendiler hem de öğretmenleri ile görüşerek sıkıntılarını dinlediler.
Ulaştırdıkları çanta, kitap ve kırtasiye malzemelerini minik öğrencilerin öğretmenlerine teslim eden genç avukatlar çektirdikleri hatıra fotoğrafının ardından ayrıldılar.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın