Kantinciler Diksiyon ve Beden Dili Kursunda

İlimiz genelinde kantin işleten işverenlere yönelik olarak ‘Diksiyon ve Beden Dili Kursu’ düzenleniyor. Adapazarı Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan ve Bilim Sanat Merkezi Dil Sanatları Danışmanı Bahri Yağmur tarafından verilen kursa katılan kantinci esnafları eğitimlerden çok memnun olduklarını belirtiyorlar. Yaklaşık bir ay sürecek eğitimlerle ilgili bilgi veren Tüm Kantin İşverenleri Sendikası Genel Başkanı ve Sakarya […]

 Kantinciler Diksiyon ve Beden Dili Kursunda

24.10.2018 - 11:37

Güncelleme : 24.10.2018 - 11:37

İlimiz genelinde kantin işleten işverenlere yönelik olarak ‘Diksiyon ve Beden Dili Kursu’ düzenleniyor.

Adapazarı Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan ve Bilim Sanat Merkezi Dil Sanatları Danışmanı Bahri Yağmur tarafından verilen kursa katılan kantinci esnafları eğitimlerden çok memnun olduklarını belirtiyorlar.

Yaklaşık bir ay sürecek eğitimlerle ilgili bilgi veren Tüm Kantin İşverenleri Sendikası Genel Başkanı ve Sakarya Kantin İşletmecileri Derneği Başkanı Kemal Yavuz; “Biz üyelerimizin her türlü kişisel gelişimini düşünüyoruz. Bu anlamda onlara çeşitli kurslar düzenliyoruz. Bu kurslardan biri de ‘Diksiyon ve Beden Dili Kursumuz’. Bu kurslar henüz başlangıç, zamanla üyelerimize pek çok kurslar düzenleyeceğiz.” dedi.

Kantinci esnaflarına yönelik düzenlenen kişisel gelişim kurslarının diğer meslek gruplarına da örnek olması bekleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın