İlçemizde Şehit Kaymakamımız SAFİTÜRK Anısına Boks Turnuvası Düzenlendi

İlçemizde  Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk anısına Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü ile Arifiye Belediyesi’nin birlikte organize ettiği Boks Turnuvasını düzenlendi. Arifiye ilçesindeki Muhammed Fatih Safitürk Yurdu Spor Kompleksinde gerçekleştirilen turnuva programına Vali Ahmet Hamdi Nayir’in yanı sıra; Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, kurum müdürleri, Türkiye Boks Federasyonu temsilcileri, Şehit […]

 İlçemizde Şehit Kaymakamımız SAFİTÜRK Anısına Boks Turnuvası Düzenlendi

10.11.2018 - 0:55

Güncelleme : 10.11.2018 - 11:58

İlçemizde  Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk anısına Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü ile Arifiye Belediyesi’nin birlikte organize ettiği Boks Turnuvasını düzenlendi.

Arifiye ilçesindeki Muhammed Fatih Safitürk Yurdu Spor Kompleksinde gerçekleştirilen turnuva programına Vali Ahmet Hamdi Nayir’in yanı sıra; Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, kurum müdürleri, Türkiye Boks Federasyonu temsilcileri, Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ün babası Asım Safitürk ve öğrenciler katıldı.

Müsabakalar öncesi Uluslararası Öğrenci Topluluklarının yerel kıyafetleri ile özel bir gösteri sunduğu turnuvada; İstanbul Fenerbahçe, Sakarya Akburak Spor, Bilecik Spor, Bolu Spor, Bursa Efe Spor ve İzmit Sevindik Spor Kulüplerine bağlı 22 sporcu yer aldı.

Turnuvayı izlemeye gelen çocuklarla yakından ilgilenen Vali Ahmet Hamdi Nayir, çekişmeli geçen müsabakaların ardından sporculara madalya ve kupalarını da verdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın