ARSİADER’den Arifiye Kaymakamı YAZICI için veda programı

Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği (ARSİADER) Bursa’nın Yıldıırm ilçesine geçici atama ile görevlendirilen Arifiye İlçe Kayamakamı Adem Yazıcı’ için veda yemeği programı düzenledi. İlçemiz esnaflarından  Kebapcı Şevket Usta’da gerçekleşen veda yemeği programına  Arifiye Kaymakamı Adem YAZICI, Arifiye Belediye Başkanı İsmail KARAKULLUKCU, Sakarya Baro Başkanı Abdurrahim BURAK, Ak Parti Arifiye ilçe Başkanı Ali BAŞAR, […]

 ARSİADER’den Arifiye Kaymakamı YAZICI için veda programı

13.11.2018 - 19:10

Güncelleme : 13.11.2018 - 19:22

Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği (ARSİADER) Bursa’nın Yıldıırm ilçesine geçici atama ile görevlendirilen Arifiye İlçe Kayamakamı Adem Yazıcı’ için veda yemeği programı düzenledi.

İlçemiz esnaflarından  Kebapcı Şevket Usta’da gerçekleşen veda yemeği programına  Arifiye Kaymakamı Adem YAZICI, Arifiye Belediye Başkanı İsmail KARAKULLUKCU, Sakarya Baro Başkanı Abdurrahim BURAK, Ak Parti Arifiye ilçe Başkanı Ali BAŞAR, Rated Başkanı Gündem Arifiye Haber Sahibi Remzi Adıyaman,İhlas Kuzuluk Kaplıca Evleri Genel Müdür Yardımcısı,Sakarya Halk Gazetesi Köşe Yazarı,Arifiye Haber’den Mehmet TAŞTAN, Arifiye Belediyesi Sosyal işler Müdürü Erol CİN, Ev sahibi olan Arsiader Başkanı Fatih Fahri YETER ve Yönetim kurulu  üyeleri katıldı.

Yapılan konuşmalar ile İlçe Kaymakamı Yazıcı’ya bugüne kadar ilçemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür edildi.

Kaymakam Yazıcı;’30 Yıllık meslek hayatında en huzurlu ve uyumlu görev yaptığı ilçelerden birisinin Arifiye olduğunu’ söylerken,’Arifiye’lilerin artık Bursa’da da bir kapılarının olduğunu’ belirtti.

Yemekten sonrası Kaymakam YAZICI’ya ARSİADER tarafından plaket verildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın