AK Parti Arifiye’de 6 aday adayı başkanlık için başvurdu

16 Kasım gece yarısına kadar uzatılan AK Parti’den 17 belediye için 141 müracaat yapıldı.Büyükşehir için 5 aday adayı başvuruda bulunurken ,İlçemizden 6 aday adayı başvuru yaptı.Aday adayları ilçeleri gezerek teşkliatlara kendilerini tanıtırken ilçemizde dedün akşam aday adayları için tanıtımtoplantısı uyapıldı. Büyükşehir ve İlçelerde aday adaylığına başvuran 141 kişi, ilk görücüye teşkilatların önünde 18 Kasım Pazar […]

 AK Parti Arifiye’de 6 aday adayı başkanlık için başvurdu

17.11.2018 - 13:05

Güncelleme : 17.11.2018 - 13:07

16 Kasım gece yarısına kadar uzatılan AK Parti’den 17 belediye için 141 müracaat yapıldı.Büyükşehir için 5 aday adayı başvuruda bulunurken ,İlçemizden 6 aday adayı başvuru yaptı.Aday adayları ilçeleri gezerek teşkliatlara kendilerini tanıtırken ilçemizde dedün akşam aday adayları için tanıtımtoplantısı uyapıldı.

Büyükşehir ve İlçelerde aday adaylığına başvuran 141 kişi, ilk görücüye teşkilatların önünde 18 Kasım Pazar günü çıkacak.

Pazar günü Sakarya Spor Salonu’nda yapılacak temayülde elektronik oy kullanılacak.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ADAY ADAYI LİSTESİ ;Rıdvan Duran, Ali İnci, Hüseyin Emanet,Tuğba Akkar Şen, Muhammet Gökhan Kilit

ARİFİYE BELEDİYESİ ADAY ADAYI LİSTESİ ; Veli Demir, Nurettin Subaşı,Önder Karan, Mehmet Güli Eşit,Figen Yıldırım Kahramanoğlu,Sefer Yavuz

Arifiye’de başvuru yapan aday adayları ilçe teşkilatında düzenlenen tanıtma toplantısına katılarak niçin aday olduklarını teşkilat mensuplarına anlatarak kendilerini tanıtarak anlattılar.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın