MHP Arifiye İlçe Kadın Kollarında Hareketli Günler

MHP Arifiye İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Kurt öncülüğünde yapılan haftalık Yönetim Kurulu Toplantısı öncesinde partiye yeni katılmak isteyen ve üyelik başvurusunda bulunan bayanlara rozetleri Kadın Kolları Başkanı Aysel Kurt tarafından takıldı. Üye Katılımları ile ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Kadın Kolları Başkanı Aysel Kurt;Her günümüzü vatandaşlarımızın sıkıntılarıyla ilgilenerek,dertleriyle dertlenerek,mutluluk’larıyla mutlu olarak iç […]

 MHP Arifiye İlçe Kadın Kollarında Hareketli Günler

19.11.2018 - 12:44

Güncelleme : 19.11.2018 - 12:44

MHP Arifiye İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Kurt öncülüğünde yapılan haftalık Yönetim Kurulu Toplantısı öncesinde partiye yeni katılmak isteyen ve üyelik başvurusunda bulunan bayanlara rozetleri Kadın Kolları Başkanı Aysel Kurt tarafından takıldı.

Üye Katılımları ile ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Kadın Kolları Başkanı Aysel Kurt;Her günümüzü vatandaşlarımızın sıkıntılarıyla ilgilenerek,dertleriyle dertlenerek,mutluluk’larıyla mutlu olarak iç içe geçirmenin gayretini göstereceğiz. Geldiğimiz günden bugüne kadar bizleri yalnız bırakmayan bu hareketin gerçek sahipleri dava arkadaşlarımıza ülküdaşlarımıza büyüklerimize de sonsuz teşekkürler. Fatih Sultan Mehmet Han’ın İstanbul’u kuşatması, Bizans surlarını yıkması ve peygamber efendimizin yüzyıllar öncesinden övgüsüne Mazhar olması asla rastlantı değildir. Yine Çanakkale’de 275 kiloluk mermiyi sırtına alan,kırılan kemiklerinin sesi vicdanları sızlatan Allah-u Ekber diyerek mermiyi hedefe götüren Seyit Onbaşı gurur ve onur nişanemizdir. Cumhuriyetimizin kurucusu yüce Türk milleti’nin adını kurduğu devlete veren, başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Türk milliyetçiliğinin 20.yüzyıldaki yol başçısıdır. Yüce Türk milleti, tarih boyunca hür yaşamış,asla esaret altına alınmamıştır. Bu yüzdendir ki üzerinde sürekli kirli oyunlar oynanmış bölücü senaryolar kurgulanmıştır. Fakat şair’inde söylediği gibi”galip et Yarabbi çünkü bu son ordusudur İslam’ın”cümlesi sıradan,öylesine ve basitçe söylenmiş bir söz değildir. Türk’ün yüreğine nahşettiği imanı bir zırh gibi korumuş ve yaşatmıştır. İşte bu bilinçle aramıza yeni katılan ülküdaşlarımıza söylemek istiyorum ki saflarımız sık ve sağlamdır. İnanan yürekler çelik bilekler Türk milliyetçiliği etrafında toplanmaktadır. Gidecek başka yurdumuz, başka ocağımız,başka partimiz hiç olmamıştır olmayacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi, tüm engelleri, tüm şer oyunlarını, bütün seneryoları bozacak, yegane güç,yıkılmaz kale ve sarsılmaz bir inanç vesikasıdır.”Dün az değildik, bugün çoğuz, yarın daha çok olacağız”parolasıyla çıktığımız bu yolda rabbim her bir ülküdaşımdan razı olsun. Hedefimiz gönüllere girmek,vatanını seven her insanımızı bir görmek beraber görmek olsun. Yüce Allah birliğimizi,beraberliğimizi ve kardeşlik duygumuzu daim eylesin. Allah Türk’ü korusun,kollasın ve Turan’a kavuştursun.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE…’ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın