Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personelleri Ödüllendirildi

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen, insan kaynakları, sosyal, kültürel, bilimsel faaliyetler ile sunulan hizmetlerin etkinlik ve kalitesinin yükseltilmesi alanlarında göstermiş oldukları gayret ve özveriden dolayı başarı belgesi almayı hak kazanan personellere başarı belgesi verildi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel GÜLAÇ yaptığı konuşmada bütün Milli Eğitim Personelinin yıl boyunca gayretli çalışmalar yaptığına dikkat çekerek “Bizde […]

 Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personelleri Ödüllendirildi

20.11.2018 - 16:54

Güncelleme : 20.11.2018 - 16:54

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen, insan kaynakları, sosyal, kültürel, bilimsel faaliyetler ile sunulan hizmetlerin etkinlik ve kalitesinin yükseltilmesi alanlarında göstermiş oldukları gayret ve özveriden dolayı başarı belgesi almayı hak kazanan personellere başarı belgesi verildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel GÜLAÇ yaptığı konuşmada bütün Milli Eğitim Personelinin yıl boyunca gayretli çalışmalar yaptığına dikkat çekerek “Bizde bugün çalışmalarınızdaki özveriden dolayı bu belgeleri veriyoruz. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar dilerim.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın