Mal Müdürü Vekili Berrin KEMİKSİZOĞLU’n dan Arifiye’ye veda

2008 yılından beri İlçemiz Arifiye Mal Müdürlüğünde deftarlık uzmanı ve uzun bir dönem Mal Müdürlüğüne vekalet eden Berrin Kemiksizoğlu  Maliye Bakanlığına veda etti. Berrin Kemiksizoğlu yeni kurulan Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Strateji Başkanlığına geçiş yaptı. İlgili Haber Sosyal Medyadan , Sosyal Meydana Geçtiğimiz günlerde mesai arkadaşalarınca kendisine bir veda programı düzenlenen Kemiksizoğlu’na Büro Memur-Sen Sakarya […]

 Mal Müdürü Vekili Berrin KEMİKSİZOĞLU’n dan Arifiye’ye veda

23.11.2018 - 20:09

Güncelleme : 23.11.2018 - 20:09

2008 yılından beri İlçemiz Arifiye Mal Müdürlüğünde deftarlık uzmanı ve uzun bir dönem Mal Müdürlüğüne vekalet eden Berrin Kemiksizoğlu  Maliye Bakanlığına veda etti.

Berrin Kemiksizoğlu yeni kurulan Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Strateji Başkanlığına geçiş yaptı.

Geçtiğimiz günlerde mesai arkadaşalarınca kendisine bir veda programı düzenlenen Kemiksizoğlu’na Büro Memur-Sen Sakarya Şube Başkanı Yunus  Emre Yüzçeler tarafından bugüne kadar yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür plaketi verildi.

Berrin Kemiksizoğlu,Arifiye’de hizmet etmekten mutlu olduğunu,ilçemizden güzel hatıralar ile ayrıldığını ve unutamaycağı hizmet yerlerinden birinin Arifiye olacağını söyledi.

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın