Öğretmenler Gününde Öğretmenlere Özel İndirim

Best Gönülcü Petrol, 24 Kasım’da tüm öğretmenlere akaryakıt ürünlerinde litre başına 10 kuruş indirim uygulayacak. 24 Kasım Öğretmenler Günü ilimizde çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Öğretmenlik mesleğinin önemine vurgu yapılan, fedakar ve cefakar öğretmenlerimiz için ne yapılsa azdır söylemlerinin dile getirildiği 24 Kasım Öğretmenler Günü için özel indirimler yapılıyor. İlgili Haber Büyükşehirli sporcular İstanbul’dan derecelerle döndü Şehrimizin […]

 Öğretmenler Gününde Öğretmenlere Özel İndirim

23.11.2018 - 14:23

Güncelleme : 23.11.2018 - 14:23

Best Gönülcü Petrol, 24 Kasım’da tüm öğretmenlere akaryakıt ürünlerinde litre başına 10 kuruş indirim uygulayacak.

24 Kasım Öğretmenler Günü ilimizde çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

Öğretmenlik mesleğinin önemine vurgu yapılan, fedakar ve cefakar öğretmenlerimiz için ne yapılsa azdır söylemlerinin dile getirildiği 24 Kasım Öğretmenler Günü için özel indirimler yapılıyor.

Şehrimizin en eski firmalarından Gönülcü Petrol’ün üçüncü kuşak çocuklarının işletmeciliğini yaptığı ‘Petlog Akaryakıt Best Gönülcü Petrol’ istasyonlarında öğretmenlerimize tüm akaryakıt ürünlerinde litre başına 10 kuruş indirim uygulanacak.

24 Kasım Öğretmenler Günü, Şeker Mahallesi Çevre Yolu KİPA AVM yanındaki Best Gönülcü Petrol istasyonlarından akaryakıt alan tüm öğretmenlere litre başına 10 kuruş indirim yapılacak.

Eğitime ve öğretmenlere büyük saygı duyduklarını belirten Best Gönülcü Petrol’ün genç işletmecileri; “Dünyanın en saygın ve kutsal mesleğini icra eden eli öpülesi öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde tüm öğretmenlerimizin bu özel gününü kutluyor, geleceğimizin nesillerini yetiştiren öğretmenlerimize bu güne özel 10 kuruşluk da olsa bir hediye sunmak istiyoruz” dediler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın