BAŞKAN ADAY ADAYI ŞUBAŞI,’ARİFİYE HİZMET BEKLİYOR’

AK Parti’den Arifiye Belediye Başkan aday adayı olan Nurettin Subaşı  önce aday ardından da başkan seçilmesi durumunda Arifiye için hayata geçireceği projelerinden ve neden aday olduğu ile ilgili arifyehaber.net sitemize açıklamalarda bulundu. ARİFİYE İÇİN VİZYONER PROJELER Arifiye’nin daha fazla gelişmesi ve modern bir şehir haline gelmesi için çok sayıda projesi olduğunu söyleyen Subaşı, “Arifiye’yi hep […]

 BAŞKAN ADAY ADAYI ŞUBAŞI,’ARİFİYE HİZMET BEKLİYOR’

26.11.2018 - 15:43

Güncelleme : 26.11.2018 - 15:43

AK Parti’den Arifiye Belediye Başkan aday adayı olan Nurettin Subaşı  önce aday ardından da başkan seçilmesi durumunda Arifiye için hayata geçireceği projelerinden ve neden aday olduğu ile ilgili arifyehaber.net sitemize açıklamalarda bulundu.

ARİFİYE İÇİN VİZYONER PROJELER

Arifiye’nin daha fazla gelişmesi ve modern bir şehir haline gelmesi için çok sayıda projesi olduğunu söyleyen Subaşı, “Arifiye’yi hep birlikte ,bir bütün olarak hak ettiği yere getirmek için çok sayıda proje hazırladık. İlçenin bir bütün olarak kalkınmasını sağlayacağız. Özellikle Sakarya Nehrinin verimli kullanılması için projelerimiz var.Eskiden Sakarya’nın en nezih mesire yerlerinden biri olan İl Ormanı’nın atıl durumda kaldığına da dikkat çeken Subaşı,Arifiye Gölbaşı’ndan merkeze yürüyüş yolları ve rekreasyon alanları da oluşturacaklarını söyledi.İlçemize büyük devlet yatırımlarını çekmek için var gücümüz ile mücadele edeceğiz.Güçlü bir Arifiye lobisi oluşturacağız.”

ARİFİYE BELEDİYESİNİN BÜTÇESİ YETMEZ!

Hazırladıkları projelerin Arifiye Belediyesinin bütçesi ile yapılamayacağına dikkat çeken Subaşı, tüm bu projeleri hayata geçirirken kamu ve özel kurumlarla işbirliği içinde hareket edeceklerini söyledi. Belediyelerin bütçeleri doğrultusunda hizmet ürettiklerini anlatan Subaşı, yapacakları işbirliklerinin yanısıra AB ve Ajans teşviklerini alabilmek içinde projeler hazırlayacaklarını ve sadece belediye bütçesine bağlı kalmayacaklarının altını çizdi.

YAŞLILARA HİZMET

Başka Aday adayı Nurettin Subaşı,’Belediye hizmetlerini vatandaşlara en yakın ve en uygun yöntemlerle sunmaya Hizmeti,özürlü,yaşlı,düşkünlerin ayağına getireceklerini’ belirtti.

BAŞKAN OLURSAM?

Şubaşı;’Partimiz beni Arifiye Belediye Başkanı olarak açıklar ve halkımızın teveccühü ile Belediye Başkanı olursam bugüne ilçemizde hizmetlerde bulunmuş Belediye Başkanları ve tüm STK’lar ile işbirliği içerisinde,fikirlerinden ve deneyimlerinden de  sürekli istifade ederek hizmet bekleyen Arifiye’yi hep birlikte hak ettiği noktaya taşıyacağımızdan endişem yok.’dedi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın