TOÇOĞLU’NDAN DUYGUSAL VEDA MESAJI

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu kulislerde Büyukşehir Belediye Başkanınin değişim haberlerinin dolaşmasi sonrası,sosyal  medya hesaplarindan DUYGUSAL VEDA mesajları paylaştı. Başkan Toçoğlu mesajlarında; ‘Rabbim yaptığımız her işi layıkıyla yapmayı, hakka, hukuka uygun davranmayı ve dürüst kalmayı nasip etsin. Hayat uzun bir maratondur. Bu süreçte birçok şey ile karşılaşırsınız. Önemli olan bu süreçleri hakkıyla sürdürmektir. Ne […]

 TOÇOĞLU’NDAN DUYGUSAL VEDA MESAJI

27.11.2018 - 0:47

Güncelleme : 27.11.2018 - 0:47

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu kulislerde Büyukşehir Belediye Başkanınin değişim haberlerinin dolaşmasi sonrası,sosyal  medya hesaplarindan DUYGUSAL VEDA mesajları paylaştı.

Başkan Toçoğlu mesajlarında;

‘Rabbim yaptığımız her işi layıkıyla yapmayı, hakka, hukuka uygun davranmayı ve dürüst kalmayı nasip etsin. Hayat uzun bir maratondur. Bu süreçte birçok şey ile karşılaşırsınız. Önemli olan bu süreçleri hakkıyla sürdürmektir. Ne yaparsanız yapın geriye dönüp baktığınızda nasıl anıldığınızdır değerli olan. Tek derdimiz gökkubbede hoş bir sada bırakmaktı. Bırakabildiysek ne mutlu bizlere. Tertemiz duygularla başladığımız serüvenimizi aynı duygularla nihayete erdirmenin hazzı ve huzuru içindeyim. Rabbim bizi her şartta iyi kalan ve Allah’ın ipine sıkı sıkıya bağlı kalan kullarından eylesin.’ ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın