VALİ NAYİR’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Vali Ahmet Hamdi Nayir, kendisine tebrik ziyaretinde bulunanlar ile makamında bir araya geldi. Kanal Tek Televizyonu Genel Yayın Müdürü Ahmet Bağ ve yönetimden Yahya Bakır, Aysel Uzun, Bizim Sakarya Gazetesi İmtiyaz Sahibi Aydın Yüksel, Genel Yayın Müdürü Özgür Arık ve gazete çalışanları, İhlas Haber Ajansı (İHA) Kocaeli Bölge Müdürü İbrahim Çorbacı ve Sakarya ajans çalışanları, […]

 VALİ NAYİR’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

27.11.2018 - 18:01

Güncelleme : 27.11.2018 - 18:01

Vali Ahmet Hamdi Nayir, kendisine tebrik ziyaretinde bulunanlar ile makamında bir araya geldi.
Kanal Tek Televizyonu Genel Yayın Müdürü Ahmet Bağ ve yönetimden Yahya Bakır, Aysel Uzun, Bizim Sakarya Gazetesi İmtiyaz Sahibi Aydın Yüksel, Genel Yayın Müdürü Özgür Arık ve gazete çalışanları, İhlas Haber Ajansı (İHA) Kocaeli Bölge Müdürü İbrahim Çorbacı ve Sakarya ajans çalışanları, Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurulu Üyesi Prof. Dr. Halil Kalabalık, Vergi Denetim Kurulu Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler Sakarya Grup Başkanı Zekeriya Cesur, SATSO Eski Yönetim Kurulu Başkanı-iş adamı Mahmut Kösemusul, Eskişehir/Seyitgazi İlçe Kaymakam Vekili Cüneyt Demirkol ile Belediye Başkanı Hasan Kalın, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, 22 ve 23. Dönem Sakarya Milletvekili Recep Yıldırım, SAÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Akdemir ile Dekan Yardımcıları, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şube Başkanı Mustafa Çolak, Birlik Vakfı Sakarya Şube Başkanı Prof. Dr. Cemalettin Kubat, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba, Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş ve yönetim kurullarının üyeleri, Türk-İş İl Temsilcisi, Demiryol-İş Şube Başkanı Cemal Yaman ve Şube Başkanları ile bir süre görüşen Vali Ahmet Hamdi Nayir, ziyarete gelenlere tebrikleri ve güzel temennileri için teşekkür etti.
Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti de dile getiren Vali Nayir, ilimizdeki kurum-kuruluş yetkilileri ile STK temsilcilerinden çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler alarak, şehrimizin daha da gelişmesi adına yapılacak çalışmalarda işbirliği içerisinde olacaklarını ifade etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın