Arifiye İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı.

Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda, Vali Yardımcısı Arifiye Kaymakam Vekili Bekir DINKIRCI başkanlığında, 5442 Sayılı İl İdaresi Kanunu’nun 40. maddesi gereğince; Kamu Kurum ve Kuruluş amirlerinin katılımıyla İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı yapıldı. Toplantıda; Kamu hizmetlerinin etkin, hızlı, verimli ve sağlıklı yürütülmesini sağlamak, kurumlar arası koordinasyonun sağlanması, kamuda tasarruf tedbirleri, resmi taşıt kullanımlarındaki uygulamalar, vatandaşlara […]

 Arifiye İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı.

28.11.2018 - 18:22

Güncelleme : 28.11.2018 - 18:22

Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda, Vali Yardımcısı Arifiye Kaymakam Vekili Bekir DINKIRCI başkanlığında, 5442 Sayılı İl İdaresi Kanunu’nun 40. maddesi gereğince; Kamu Kurum ve Kuruluş amirlerinin katılımıyla İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı yapıldı.

Toplantıda; Kamu hizmetlerinin etkin, hızlı, verimli ve sağlıklı yürütülmesini sağlamak, kurumlar arası koordinasyonun sağlanması, kamuda tasarruf tedbirleri, resmi taşıt kullanımlarındaki uygulamalar, vatandaşlara yönelik en iyi kamu hizmetini sunabilmenin önemi gibi konular ele alındı.

Sayın Kaymakamımız, daha sonra gündem maddelerini katılımcılarla paylaşarak, Cumhurbaşkanlığı ve Bakanlıklar tarafından yayınlanan Kararname, Yönetmelik, Genelge ve Tebliğlerin takip edilerek uygulanmasını ayrıca kamu hizmetlerinin sunumu esnasında uygulanması ile uygulama anında ortaya çıkabilecek sorunların çözümüne ilişkin konular hakkında bilgiler verdi ve tavsiyelerde bulundu.

Toplantı kurum müdürlerinin görüş ve önerilerini Sayın Kaymakamımıza arz etmeleri ile sona erdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın