Asım Hoca’dan Kaymakamımız DINKIRCI’ya hayırlı osun ziyareti

Şehit Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ün Emekli Din Görevlisi babası Asım Safitürk, Sakarya Vali Yardımcısı Arifiye Kaymakam Vekili Bekir Dınkırcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Şehit Kaymakamımızın babası Asım Safitürk ile bir süre karşılıklı sohbet eden Sayın Kaymakamımız, Şehit Kaymakamımızı her zaman rahmet ve minnetle andıklarını ifade etti. İlgili Haber BİK Genel Müdürü Rıdvan DURAN’ı ziyaret ettiler. […]

 Asım Hoca’dan Kaymakamımız DINKIRCI’ya hayırlı osun ziyareti

28.11.2018 - 18:13

Güncelleme : 28.11.2018 - 18:14

Şehit Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ün Emekli Din Görevlisi babası Asım Safitürk, Sakarya Vali Yardımcısı Arifiye Kaymakam Vekili Bekir Dınkırcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Şehit Kaymakamımızın babası Asım Safitürk ile bir süre karşılıklı sohbet eden Sayın Kaymakamımız, Şehit Kaymakamımızı her zaman rahmet ve minnetle andıklarını ifade etti.

Şehit oğluyla her zaman gurur duyduğunu ve O’nun artık tüm milletimizin evladı olduğunu söyleyen Şehit Kaymakamımızın babası Asım Safitürk, bugüne kadar kendilerini yalnız bırakmayan tüm devlet büyükleri ve Milletimize duacı olduklarını söyledi.

Şehit Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ün babası Asım Safitürk’e ziyareti için teşekkürlerini sunan Sayın Kaymakamımız, Şehit Ailelerimizin başımızın tacı olduğunu ve kapımızın her an kendilerine açık olduğunu bir kez daha dile getirdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın