Atalay Gürbüz Karapürçek İlçe Milli Eğitim Müdürü oldu

Karapürçek İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirilen Atalay Gürbüz’e veda yemeği düzenlendi. Veda yemeğine İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, Şube Müdürleri Nazmi Erman, Sabri Mercan, Okul Müdürleri ve Müdür Yardımcıları katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, Karapürçek İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirilen Atalay Gürbüz´e görevi süresince Milli Eğitim camiasına verdiği desteklerden dolayı […]

 Atalay Gürbüz Karapürçek İlçe Milli Eğitim Müdürü oldu

12.12.2018 - 14:25

Güncelleme : 12.12.2018 - 14:25

Karapürçek İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirilen Atalay Gürbüz’e veda yemeği düzenlendi. Veda yemeğine İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, Şube Müdürleri Nazmi Erman, Sabri Mercan, Okul Müdürleri ve Müdür Yardımcıları katıldı.


İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, Karapürçek İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirilen Atalay Gürbüz´e görevi süresince Milli Eğitim camiasına verdiği desteklerden dolayı ve yaptığı güzel hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yeni görev yerinde başarılar diledi.

Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde yaklaşık iki yıl süreyle Şube Müdürü olarak görev yapan Atalay Gürbüz´e hediye takdim edildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın