AK Parti’de Aday Tanıtım Heyecanı

AK Parti İl Başkanlığında bugün gerçekleştirilen devir teslim töreninde, Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan ile telefonda görüşen yeni İl Başkanı Yunus Tever, Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 13 Ocak’ta Karasu’da temel atma törenine geleceğini ve aday tanıtım toplantısına katılacağını açıklamıştı. Erdoğan’ın 13 Ocak’ta Sakarya’da Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkan adaylarını […]

 AK Parti’de Aday Tanıtım Heyecanı

28.12.2018 - 18:18

Güncelleme : 28.12.2018 - 18:18

AK Parti İl Başkanlığında bugün gerçekleştirilen devir teslim töreninde, Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan ile telefonda görüşen yeni İl Başkanı Yunus Tever, Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 13 Ocak’ta Karasu’da temel atma törenine geleceğini ve aday tanıtım toplantısına katılacağını açıklamıştı.

Erdoğan’ın 13 Ocak’ta Sakarya’da Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkan adaylarını birlikte tanıtacağı öğrenildi.

Bu toplantının belli olması ile AK Parti’de büyük telaş başladı. Partinin şimdiden hazırlıklara başladığı ifade edildi.

Erdoğan’ın 13 Ocak’ta .Sakarya’da tanıtacağı adayların Ocak ayının ilk haftasında açıklanması bekleniyor. Yani Erdoğan Sakarya’ya gelmeden ilçe adayları belli olacak. Diğer ihtimal ise Ankara ve İstanbul’da yapılması planlanan toplantılar gibi olacak. AK Parti bu iki ilde İlçe adaylarını toplantının yapılacağı gün açıklayacağını ifade etmişti.

adayorum.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın