Ekrem Yüce, 15 Temmuz Milli İrade Derneği yönetim kurulu toplantısına katıldı.

15 Temmuz Milli İrade Derneği’nin yönetim kurulu toplantısında konuşan AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, “15 Temmuz milletimizin feraseti ve cesareti ile hainlere geçit vermediği başarı hikayesinin, destanın adıdır. Ülkemizin ve milletimizin geleceğinin karartılmak istendiği o hain geceyi asla unutmadık, unutmayacağız” dedi. AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, 15 […]

 Ekrem Yüce, 15 Temmuz Milli İrade Derneği yönetim kurulu toplantısına katıldı.

01.01.2019 - 16:03

Güncelleme : 01.01.2019 - 23:31

15 Temmuz Milli İrade Derneği’nin yönetim kurulu toplantısında konuşan AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, “15 Temmuz milletimizin feraseti ve cesareti ile hainlere geçit vermediği başarı hikayesinin, destanın adıdır. Ülkemizin ve milletimizin geleceğinin karartılmak istendiği o hain geceyi asla unutmadık, unutmayacağız” dedi.

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, 15 Temmuz Milli İrade Derneği yönetim kurulu toplantısına katıldı. 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı Ali İnci ve yönetimi ile buluşan Başkan Adayı Yüce, derneğin faaliyet ve çalışmalarına ilişkin bilgiler alarak başarı dileklerini iletti.

Unutmadık unutmayacağız

Yüce’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başlayan 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı Ali İnci, “Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ekrem Yüce’nin ÇAYKUR ve DOKAP’taki hizmetlerini çok önemsiyoruz. Hain darbe girişiminin ardından 15 Temmuz Milli İrade Derneği’ni kurduk. Toplumumuzun farklı kesimlerinden oluşan isimlerle dinamik bir yönetimiz. 1 yılı aşkın süredir faaliyetlerimize devam ediyoruz. 15 Temmuz’u unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız” dedi. Programın devamında 15 Temmuz’u ve derneğin çalışmalarını anlatan sinevizyon gösterimi gerçekleştirildi.

Milletimizin feraseti ve cesareti

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, dernek üyeleriyle bir arada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Mekke’nin fethi akşamında, 15 Temmuz hain darbe girişimini unutmayan ve unutturmayan derneğimizle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çok şükür 15 Temmuz’da milletimizin feraseti ve cesareti ile hainlere geçit vermedik. Demokrasi nöbetlerinde milletimizle buluştuk. Rabbimden 15 Temmuz şehitlerimize rahmet, tüm gazilerimize sağlık, sıhhat diliyorum” dedi.

Milletin destanı

Başkan Adayı Ekrem Yüce, “1989 yılından bu yana siyasetin içerisindeyim. Pek çok defa şehrimizde önemli kazanımlar elde ettik. O gecede birlik ve beraberlik, kardeşlik ve dayanışmanın en güzel örneklerini ortaya koyduk. Zaman zaman yaptığım konuşmalarda 4T formülünden bahsediyorum. Tahayyül etmek, talep etmek, tatbik etmek ve takip etmek olarak bu formülü sıralandırıyoruz. İşte 15 Temmuz gecesi de 4T formülünün yaşandığı nadir gecelerdendir. 15 Temmuz bir başarı hikayesi, milletimizin destanıdır. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi arttırsın” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın