ARSİADER’den Üye ziyaretleri

Arifiye Esnaf Ve Sanayici İşadamları Derneği (ARSİADER) Başkanı Fatih Fahri YETER ve Yönetimi Üye Ziyaretlerine devam ediyor. ARSİADER üyelerinden KEBAPÇI ŞEVKET USTA İşletme Sahibi Şevket ŞEN  ve DOSTLAR ÇAĞ KEBAP İşletme Sahibi Murat (Müdessim) ÖZEN Beyleri İş yerlerinde Ziyaret ederek ARSİADER 2019 yılı ilk Üyelik belgesini takdim ettiler. Şevket Şen’e Üyelik belgesini Yön.Kur. Üyesi ve […]

 ARSİADER’den Üye ziyaretleri

02.01.2019 - 14:13

Güncelleme : 02.01.2019 - 14:16

Arifiye Esnaf Ve Sanayici İşadamları Derneği (ARSİADER) Başkanı Fatih Fahri YETER ve Yönetimi Üye Ziyaretlerine devam ediyor.

ARSİADER üyelerinden KEBAPÇI ŞEVKET USTA İşletme Sahibi Şevket ŞEN  ve DOSTLAR ÇAĞ KEBAP İşletme Sahibi Murat (Müdessim) ÖZEN Beyleri İş yerlerinde Ziyaret ederek ARSİADER 2019 yılı ilk Üyelik belgesini takdim ettiler.

Şevket Şen’e Üyelik belgesini Yön.Kur. Üyesi ve İnsan Kaynakları Kom. Başk. Mehmet Vuraloğlu, Murat Özen’e  Üyelik belgesini Yönetim kurulu üyesi Harun Dayıoğlu takdim etti.

ARSİADER Başkanı Fatih Fahri YETER ,’Bizleri güzel mekanlarında en güzel şekilde ağırlayarak ikramlarda bulunan Şevket Beye ve Murat Beye Teşekkür eder, işlerindeki başarılarının devamını ümit eder, Cenab-ı haktan bol, bereketli ve helal kazançlar dileriz…’dedi

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın